Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski został sam z dwójką małych dzieci. Pola opuściła dom

2 min. czytania
24.08.2023 18:15
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski przekazał wiadomość z domu. Pola wyjechała, zostawiając mu do opieki dwoje małych dzieci. Piosenkarz Ich Troje opowiedział, jak radzi sobie w roli samodzielnego ojca. 

Michał Wiśniewski opiekuje się dziećmi na czas wakacji Poli
fot. VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski i jego żona  Pola Wiśniewska w maju powitali drugie dziecko. Parze urodził się syn Noël Cloé. Pola znowu musiała wrócić do pieluch, co nie było łatwe przy 2-letnim Falco i czworgu własnych dzieci. W międzyczasie Wiśniewscy ruszyli z budową nowego domu, która pochłania mnóstwo pracy. Nic dziwnego, że Poli zamarzyła się ucieczka od codziennego kieratu. Piąta żona Wiśniewskiego spakowała walizki i wyjechała za granicę. 

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski został sam z dziećmi. Pola wyjechała 

Michał Wiśniewski wyznał, że Pola udała się na wakacje do Paryża razem z jej najstarszym dzieckiem. W tym czasie piosenkarz siedzi w domu i zajmuje się kilkumiesięcznym Noëlem Cloé i 2-letnim Falco. Łatwo nie jest, ale wokaliście pomagają niania i mama. "Zaprawiony w bojach" lider Ich Troje podkreślił, że świetnie radzi sobie z dwójką maluchów i gdyby tylko mógł, poświęciłby się ich opiece na pełny etat. 

- Pola poleciała do Paryża na kilka dni ze swoim najstarszym synem. Ja zostałam z dzieciaczkami i sam tu urzęduję. Mam na szczęście do pomocy nianię i jest mama, więc to praca na pół etatu. Muszę przyznać jednak, że im jestem starszy tym mam coraz większą radość w przebywaniu z bliskimi. Myślę sobie, że gdyby nie robota mógłbym robić to na pełen etat - wyznał w rozmowie z "Faktem" Michał Wiśniewski. 

Wokaliście pomaga też Pola, która cały czas czuwa nad sytuacją w domu i łączy się przez kamerkę z Francji, żeby przekazywać instrukcje. Wiśniewski z lekkim niezadowoleniem znosi fakt, że żona go kontroluje, w dodatku poucza, co i jak ma robić przy synach, ale taka już natura Poli. - Bo ona jest taką matką przewrażliwioną, ale fajną - wyznał tabloidowi piosenkarz. 

Zobacz także: Oto prawda o nowym domu Wiśniewskich. Rezydencja za 5 mln, a w środku? "Nie ma tak dobrze"

Michał i Pola Wiśniewscy wychowują dziesięcioro dzieci 

Pola jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Gdy się poznali, ona miała już czworo własnych dzieci, on też był ojcem czwórki pociech. Wokalista Ich Troje ma Fabienne i Xaviera z Mandaryną oraz córki Etiennette i Vivienne Viennę z Anną Świątczak. Tylko z Magdą Femme i Dominiką Tajner nie doczekał się potomstwa. Pod koniec stycznia 2021 roku Wiśniewskim urodził się syn Falco Amadeus, a dwa lata później, w lutym 2023 roku, para powitała na świecie drugiego chłopca - Noëla Cloé.

Nie przegap
Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER