Obserwuj w Google News

Anna Świątczak nie ochrzciła swoich córek. Tak teraz mówi o Bogu

2 min. czytania
11.09.2023 14:52
Zareaguj Reakcja

Anna Świątczak udzieliła obszernego wywiadu na temat wiary w Boga. Wokalistka szczerze przyznała, że to właśnie wiara pomogła jej uporać się z trudniejszym okresem w życiu.

Anna Świątczak nie ochrzciła swoich córek. Tak teraz mówi o Bogu
fot. Artur Zawadzki/East News

Anna Świątczak zaistniała w przestrzeni show-biznesowej jako wokalistka Ich Troje. Szybko „awansowała” z tej pozycji na żonę największej gwiazdy tego zespołu – Michała Wiśniewskiego. Para „tak” powiedziała sobie dwa razy – raz w 2006 roku w posiadłości czerwonowłosego muzyka w Magdalence, a drugi raz rok później w Las Vegas. Podwójne ślubowanie wierności i miłości miało jednak słabą moc. Zakochani wytrzymali ze sobą tylko pięć lat.

Zobacz też:  Tak wyglądają relacje matek dzieci Wiśniewskiego. Pola napisała to do Świątczak

Anna Świątczak mówi o „otchłani”. To przez Wiśniewskiego?

Anna Świątczak udzieliła wywiadu katolickiemu portalowi Alateia. Opowiedziała tam o swojej wierze, bo choć nie zdobyła się na ochrzczenie swoich córek, to sama jest bardzo wierząca. - Mój Bóg, który wyciągnął mnie z otchłani i uwolnił ode mnie samej, dał mi też nową perspektywę. Nie zmienił rzeczywistości wokół mnie, ale mnie samą i patrzenie na to, co się wokół dzieje – wyznała.

Zdaniem wokalistki celem życia na ziemi jest odnalezienie swojej duchowości. - To miejsce, które ma nam pomóc na nowo odnaleźć Tego, który nas stworzył i wrócić do domu, do Niego. Wtedy to ma sens – wyznała.

Redakcja poleca

Anna Świątczak opowiedziała też nieco więcej na temat swojego małżeństwa. Rok po uzyskaniu rozwodu z Wiśniewskim wokalistka poślubiła Michała Żeńcę. Jak się okazało, „tak” powiedziane przed ołtarzem w tym ty wypadku okazało bardziej trwałe. Para jest już 11 lat po ślubie.

- Decyzja wierności złożona przed Panem Bogiem sprawia, że trudne doświadczenia i kryzysy wzmacniają relację. Po 11 latach małżeństwa wiem, że w domu czeka na mnie człowiek, który jest moim przyjacielem i na którym mogę polegać. Cokolwiek w moim życiu się nie przytrafi, to on jest – wyznała Świątczak.

Anna Świątczak mówi o wierze. Nie zdecydowała się jednak na ochrzczenie córek

Niedawno wyszło na jaw, że Anna Świątczak i Michał Wiśniewski nie ochrzcili swoich córek. Wokalistka wyznała, że wychodzi z założenia, że jeśli jej pociechy będą chciały wstąpić do jakiejś organizacji religijnej, to to zrobią. - Jeżeli kiedykolwiek nastąpi taka świadoma decyzja (o chrzcie) ze strony jednej lub drugiej córki, to jest to ich decyzja – powiedziała w rozmowie z portalem Plotek.

Nie przegap
Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER