Obserwuj w Google News

Managerka Chylińskiej wydała oświadczenie. Chodzi o plotki o ich związku

2 min. czytania
18.09.2023 16:07
Zareaguj Reakcja

Plotki o tym, że Agnieszka Chylińska i jej managerka, Joanna Ziędalska-Komosińska, związane są relacją intymną, krążą od pewnego czasu. Niedawno na łamach magazynu Viva! ukazał się artykuł odwołujący się do tamtych pogłosek. Reprezentantka artystki skomentowała materiał w mediach społecznościowych. Teraz zmuszona została znów zabrać w tej sprawie głos. Padły mocne słowa.

Managerka Chylińskiej dementuje plotki o tym, że artystka jest lesbijką
fot. Instagram/@agnieszkachylinska/screen/Facebook/Agnieszka Chylińska/screen

Agnieszka Chylińska od blisko 30 lat obecna jest na polskiej scenie muzycznej, będąc jedną z najbardziej uznanych, ale też wyróżniających się gwiazd rodzimej estrady. Artystka od lat bardzo pilnie strzeże swojej prywatności. O jej życiu osobistym wiadomo niewiele, właściwie tyle, ile sama gwiazda zdecydowała się zdradzić. Od kilkunastu lat jest żoną tajemniczego Marka, z którym ma trójkę dzieci. Być może właśnie fakt, że artystka chroni swoje życie osobiste, daje niektórym pola do wyobraźni na temat tego, jak ona żyje. Dlatego wystarczyło jedno zdjęcie z nieco dwuznacznym komentarzem, a fani piosenkarki zaczęli snuć domysły, że Agnieszka Chylińska jest lesbijką. Falę spekulacji postanowiła przerwać managerka gwiazdy.

Managerka Chylińskiej o jej rzekomym związku z podopieczną

Kilka dni temu w magazynie Viva! pojawił się artykuł o tym, co łączy Agnieszkę Chylińską z Joanną Ziędalską-Komosińską. Managerka artystki zareagowała na materiał na Facebooku. Przed tygodniem dodała tam następujące oświadczenie:

"Dziękuję VIVA!, tylko ja zawsze staram się, aby to moja Artystka była popularna i szanowana. Mnie wystarczy miłość i szacunek moich najbliższych. Doszły mnie jednak słuchy, że niektórzy dopatrują się podtekstów erotycznych w związku z podobnymi artykułami. Otóż nie. Doceniam Państwa wyobraźnię, ale proszę mieć na uwadze, że relacje międzyludzkie, to przede wszystkim dbanie o drugiego człowieka, wiara w niego, dbanie o jego bezpieczeństwo, potrzeby wyższe, szacunek, dobro, zdrowie, jakość życia, świadomość oraz samoocenę tak, by mógł pięknie wzrastać. A wtedy można zdobywać szczyty. Kieruję więc tym, co najcenniejsze: wiara w wartościowego człowieka pozwala na bycie dobrym agentem. I nie trzeba podtekstów" - dobitnie skwitowała sugestie o jej lesbijskiej relacji z Chylińską.

Redakcja poleca
Agnieszka Chylińska

Wtedy Viva! opublikowała komentarz Ziędalskiej-Komosińskiej, co znowu nakręciło niepotrzebne plotki. Teraz managerka Chylińskiej wydała kolejne oświadczenie w tej sprawie. Ma już dość krzywdzących plotek i apeluje o to, by zaprzestano powielania bzdur i zachęca, by zająć się swoim wnętrzem.

Drodzy, postawmy już kropkę. Już wystarczy. Za dużo. Dość powielania BZDUR. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć. Ja wiem, co to znaczy, gdy życie niespodziewanie i nagle gaśnie — zaledwie w kilka minut. I już nie ma znaczenia nic. Jest tylko przepaść bez dna. Żyj i pozwól żyć innym. Jest tyle pięknych pasji, zainteresowań, kolorów. Zostawcie. Zajmijcie się sobą. Swoim WNĘTRZEM. Skorzystajcie z terapii. Rozwijajcie duszę" - ucina definitywnie.

Miejmy nadzieję, że te komentarze ostatecznie zakończą spekulacje wokół tego tematu.

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER