Obserwuj w Google News

"The Voice Kids". Wiemy, kto wygrał 6. edycję show TVP!

2 min. czytania
30.04.2023 08:42
Zareaguj Reakcja

Za nami emocjonujący finał kolejnej edycji „The Voice Kids”. O pierwsze miejsce walczyli wokaliści z drużyn Dawida Kwiatkowskiego, Barona i Tomsona oraz Cleo. Wiemy już, komu udało się zwyciężyć w programie TVP. Co na to widzowie?

The Voice Kids
fot. Screen Instagram/thevoicekidstvp

Program „The Voice Kids” gości na antenie Telewizji Polskiej od 2018 roku i cieszy się dużą sympatią widzów.  Na antenie show mieliśmy okazję usłyszeć wyjątkowe głosy młodych gwiazd takich jak Viki Gabor, Sara James czy Roksana Węgiel, które robią obecnie oszałamiającą karierę.

Zobacz także:  Roksana Węgiel wyznała miłość Kevinowi Mglejowi. Tak uczciła nową płytę

„The Voice Kids”. Za nami finał 6. edycji show TVP – kto walczył o zwycięstwo?

6. edycja "The Voice Kids" pojawiła się na ekranach wiosną 2023 roku. Na fotelach jurorów i jednocześnie trenerów młodych wokalistów zasiedli Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz Cleo, zaś w roli prowadzących mogliśmy zobaczyć Tomasza Kammela w duecie z Idą Nowakowską.

Do ścisłego finału show TVP dotarła trójka uczestników: Martyna Gąsak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, Marysia Stachera z teamu Cleo i Marcel Tułacz z drużyny Tomsona i Barona. Zmagania piosenkarzy ocenili widzowie, którzy głosowali na swoich faworytów za pośrednictwem SMS-ów. Show uświetniły występy gwiazd takich jak Blanka Stajkow, która będzie reprezentować nasz kraj w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji oraz zwycięzcy poprzednich edycji „The Voice Kids” – Marcin Maciejczak i Mateusz Krzykała.

Uwielbiam wracać na scenę The Voice Kids! Czuję się tam, jak w rodzinie. Ale to, co dla mnie teraz szczególnie ważne, to że podczas finału tej edycji wystąpię z pierwszym tak dużym show! Jestem tym mega podekscytowany

 – mówił Maciejczak w rozmowie z portalem Eska.pl.

Redakcja poleca

„The Voice Kids”. Poznaliśmy zwycięzcę – kto wygrał 6. edycję? „Nie mogło być inaczej”

Decyzją widzów 6. edycję programu wygrała 14-letnia Martyna Gąsak, która wykonała na scenie swoją wersję hitu Beyoncé „If I Were a Boy”. Do artystki trafiła nagroda w postaci statuetki oraz 50-ciu tysięcy złotych.

Dotarło do mnie, że spełniłam swoje największe marzenie w życiu, a przede wszystkim udało mi się w końcu uwierzyć w siebie. Pomyślałam, że moja ciężka praca i miłość do muzyki zostały zauważone i docenione

 – powiedziała nastoletnia wokalistka chwilę po ogłoszeniu wyników finału „The Voice Kids”.

Werdykt wywołał spore emocje w mediach społecznościowych – wśród mnóstwa gratulacji pojawiły się głosy rozczarowania.

Super. Nie mogło być inaczej; Bardzo się cieszę. Gratuluję
Myślałem, że wygra Marcel; Pięknie śpiewa, ale nie była czarnym koniem tej edycji

 – można przeczytać w sekcji komentarzy na instagramowym profilu programu TVP.

A Waszym zdaniem kto zasłużył na wygraną 6. edycji show?

RadioZet.pl/Eska.pl

The Voice Kids
10 Zobacz galerię
fot. Jan Bogacz / TVP