Obserwuj w Google News

Sara James robi karierę na dworcu? Gwiazda „The Voice Kids” zagra koncert na peronie

2 min. czytania
02.12.2022 12:17
Zareaguj Reakcja

Wróżono jej ogromny sukces i światową karierę, tymczasem daje koncerty na dworcach kolejowych… Co się stało z Sarą James, gwiazdą programu „The Voice Kids” i finalistką amerykańskiego talent show „America’s Got Talent”?

Sara James koncertuje na peronach?
fot. JACEK DOMIŃSKI / REPORTER

Młodziutka gwiazda przebojem wdarła się do świata polskiego show-biznesu. Od dziecięcych lat śpiewa, występuje na scenie i zdobywa uznanie szerokiej publiki. W 2021 roku Sara James stawiła się na castingu do polskiej edycji „The Voice Kids”, gdzie podbiła serca jurorów i telewidzów, gwarantując sobie jednogłośne zwycięstwo.

Piosenkarka reprezentowała też Polskę w konkursie Eurowizji dla dzieci, a następnie wzięła udział w amerykańskim show „America’s Got Talent”, w którym zachwyciła miliony widzów i dotarła do wielkiego finału. Skradła też serce jednego z jurorów formatu – Simona Cowella, odpowiedzialnego między innymi za sukces boysbandu One Direction.

Zobacz także: Sara James ponownie w amerykańskim "Mam talent". Wystąpi w specjalnej edycji

Miała być spektakularna światowa kariera... Co dalej z Sarą James?

Wydawać się mogło, że wielki świat leży u stóp młodej piosenkarki. Zdaniem Cowella, podpisanie przez Sarę kontraktu na wydanie płyty miało być zwykłą formalnością i kwestią czasu… Tymczasem w jej zawodowych planach pojawiają się raczej lokalne pikniki rodzinne i koncerty na peronach dworców kolejowych w Polsce.

Czy fani doczekają się autorskich utworów i teledysków młodej gwiazdy muzyki? Tajemnicze zdjęcia w studio dają na to nadzieję!

Redakcja poleca

Piknik rodzinny i występ na peronie. Koncerty Sary James w Polsce

Jak się okazuje, piosenkarka mimo braku spektakularnych wydarzeń, w których może się zaprezentować, wciąż koncertuje i spotyka się ze swoimi fanami. Gdzie zatem można posłuchać jej na żywo? Będzie ku temu okazja na przykład 3 grudnia we Wrocławiu. Gwiazda zaśpiewa na Zimowym Pikniku Rodzinnym przy dworcu PKP.

Sara James pojawi się również 10 grudnia na hucznym otwarciu Centrum Przesiadkowego w Gliwicach. Udział w koncertach jest bezpłatny.

Czy właśnie tak swoją karierę wyobrażała sobie piosenkarka?