Obserwuj w Google News

Syn Michała Wiśniewskiego umawia się z siostrą znanego aktora. Co na to Mandaryna?

2 min. czytania
04.07.2023 20:02
Zareaguj Reakcja

Xavier Wiśniewski jest najstarszym potomkiem Michała Wiśniewskiego. Syn Wiśni i Mandaryny skończył w tym roku 21 lat, a od niedawna zaczął stawiać swoje pierwsze kroki w branży muzycznej. Chłopak jest też szczęśliwie zakochany w siostrze znanego aktora. Co o wybrance sądzą znani rodzice?

Syn-Michała-Wiśniewskiego-ma-dziewczynę-To-siostra-znanego-znanego-aktora
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER, Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News

Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych ojców rodzimego show-biznesu. Lider zespołu „Ich Troje” niedawno powitał na świecie swojego kolejnego potomka, którego doczekał się wraz z żoną Polą. Maluch jest już szóstym dzieckiem piosenkarza, które tak, jak reszta rodzeństwa otrzymało od rodziców niecodzienne imię. Co ciekawe, sam Wiśnia nigdy nie miał problemu z rejestracją swoich dzieci w urzędzie, choć ich imiona nie spełniają wymogów ustawowych.  Michał przyznał się jednak, że ma na polskie urzędy pewien haczyk, z którego regularnie korzysta.

Redakcja poleca

Tradycja obcobrzmiących imion zrodziła się już wtedy, gdy Michał był jeszcze w związku z Mandaryną. Naczelna para wczesnych lat dwutysięcznych doczekała się dwójki dzieci, które swoją popularność zdobyły już jako kilkudniowe brzdące. Ta jednak nie opuszcza ich do dziś, mimo że Xavier i Fabienne są już dorośli i obierają własną drogę życiową. Dzieciom pary zdarza się jednak opowiedzieć o znanych rodzicach w rozmowach z mediami. Taka sytuacja miała miejsce całkiem niedawno, gdy Fabienne podzieliła się z opinią publiczną swoimi przemyśleniami na temat tego, jakim ojcem jest dla niej Wiśniewski.

Młodzi dorośli bez wątpienia mogą liczyć jednak na wsparcie swoich rodziców, którym do dziś zdarza się pokłócić. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu   Mandaryna przyznała publicznie, że ich dzieci są tak obeznane w tematach antykoncepcyjnych, że mogą edukować nawet Michała…

- Spytałam się, czy już są po, jak to wygląda. Z Xavierem rozmawiałam, że nie chciałabym być babcią w młodym wieku i żeby miał tego świadomość. Raczej tatę edukują w tym temacie ostatnio bardziej, są świadomi tego, jak to zrobić, żeby nie powiększać rodziny za szybko mówiła w podcaście „Tato, no weź!”.

Mandaryna z Fabienne i Xavierem
fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News

Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny ma dziewczynę. To siostra znanego aktora

Wiele wskazuje na to, że nauki matki Xaviera nie poszły w las. Chłopak, który ostatnimi czasy podbija polską scenę hip-hopową ma już dziewczynę, o której Mandaryna opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Okazuje się, że młody raper spotyka się z siostrą Sebastiana Fabijańskiego, a jego ukochana może pochwalić się wielką sympatią autorki hitu „Ev’ry Night”.

- Ja bym bardzo chciała, żeby Xavier był szczęśliwy. Ja uwielbiam Weronikę i jest super i pewnie, że bym chciała, ale bardzo też bym chciała, żeby Xavier miał uśmiech na buzi i był szczęśliwy. To do niego należy wybór, a z Weroniką dogadują się super. Zresztą ja już mówiłam – nie straciłam syna, gdy pojawiła się Weronika, tylko zyskałam drugą córkę i przyjaciółkę i to jest wspaniałe – mówiła w wywiadzie.

Ojcowie-roku-Ci-tatusiowie-nie-płacą-alimentów
9 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl