Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski pokazał synka. To ich pierwsze wspólne zdjęcie

2 min. czytania
02.06.2023 11:21

Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. W połowie maja jego żona, Pola, urodziła. Lider Ich Troje natychmiast przekazał fanom radosne wieści. Na ich pierwsze wspólne zdjęcie internauci musieli jednak trochę poczekać. Ich cierpliwość w końcu została nagrodzona.

Michał Wiśniewski pokazał synka. To ich pierwsze wspólne zdjęcie
fot. Instagram: @m_wisniewski1972

W połowie maja Pola Wiśniewska urodziła. Na świat przyszedł szósty potomek Michała Wiśniewskiego. Lider zespołu Ich Troje natychmiast przekazał wesołe wieści swoim fanom, ujawniając przy okazji imię pociechy. „Noël Cloé Wiśniewski. Witamy na świecie, Synku!” – napisał. Chociaż większość internautów podzielała jego radość, w sieci nie brakowało głosów zdumienia. Fani muzyka zwracali uwagę na nietypowe imię, które nadał synowi. Twierdzili, że ani Noël, ani Cloé nie brzmią jak imiona męskie.

Sam artysta jednak nie przejął się krytyką. Nie od dziś wiadomo, że lubuje się w obcobrzmiących imionach. Swoje starsze dzieci nazwał przecież Fabienne Marta, Etiennette Anna, Vivienne Vienna, Xavier Michał i Falco Amadeus. Chociaż imiona, które wybiera dla swoich potomków, mogą wprawić w osłupienie, Wiśniewski nie ma problemów w rejestrowaniu ich w urzędzie. Wykorzystuje w tym celu pewien haczyk.

Dzieci Michała cieszą się zainteresowaniem mediów nie tylko ze względu na swoje nietypowe imiona. Niedawno dowiedzieliśmy się, jakie plany na życie ma jedna z jego córek, Etiennette. Chociaż jej decyzja może wydać się zaskakująca i odważna, to nie córka wokalisty jest ostatnio w centrum uwagi. Internauci interesują się przede wszystkim najmłodszym z synów Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski pokazał syna. Rozczulające zdjęcie wokalisty Ich Troje

Michał Wiśniewski nie unika rozgłosu i chętnie dzieli się z fanami szczegółami dotyczącymi swojego życia prywatnego. W okazji Dnia Dziecka opublikował w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie z najmłodszym synkiem. Przy okazji złożył szczere życzenia wszystkim mamom i ich pociechom.

Wszystkim dzieciom co naj! Również tym dorosłym i jeszcze raz mamom i jeszcze raz i jeszcze raz... - napisał artysta.

Wygląda na to, że zmęczenie wynikające z natłoku ojcowskich obowiązków wcale nie dało mu w kość. Wiśniewski wydaje się naprawdę szczęśliwy.

Michał Wiśniewski
8 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Źródła: RadioZET.pl