Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski spotykał się z mężczyznami. "Moja homoseksualna przeszłość"

2 min. czytania
27.06.2023 08:55
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski przyznał w jednym z wywiadów, że szukając miłości, spotykał się także z mężczyznami. Lider Ich Troje, dziś ojciec szóstki dzieci, otwarcie mówi o swojej homoseksualnej przeszłości.

Michał Wiśniewski
fot. Karol Makurat/REPORTER EAST NEWS

Michał Wiśniewski od początku kariery wzbudzał kontrowersje. Barwny lider Ich Troje zasłynął w mediach nie tylko wieloma muzycznymi hitami, ale także burzliwym życiem osobistym. Pięciokrotnie żonaty ojciec szóstki dzieci przez wiele osób jest krytykowany, ale sam ma do siebie duży dystans i podkreśla, że z większością byłych żon żyje w dobrych stosunkach. Nie wszyscy fani Michała wiedzą jednak, że próbował odnaleźć miłość nie tylko w kobiecych ramionach. W rozmowie z portalem Gaylife piosenkarz otwarcie opowiedział o etapie życia, kiedy chciał zbudować związek z mężczyzną.

Michał Wiśniewski spotykał się z mężczyznami. Lider Ich Troje "chciał być gejem"?

W rozmowie z portalem Michał Wiśniewski odniósł się do informacji o tym, że w przeszłości był widywany w klubach dla gejów w Warszawie i Łodzi. Artysta nie tylko tam występował, ale także bawił ze swoim ówczesnym chłopakiem. Lider Ich Troje otwarcie mówił o swoich doświadczeniach i przyznał, że na pewnym etapie życia planował stworzenie trwałej relacji z mężczyzną.

- Ja nigdy tego nie ukrywałem. Taka była moja droga i takie doświadczenia (...) Gwarantuję ci, były takie próby. Bardzo się starałem - opowiadał.

Zdaniem Michała próba budowania męsko-męskiego związku była podyktowana tym, że nie mógł odnaleźć uczuciowego szczęścia u boku kobiety.

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski chciał związać się z mężczyzną. Piosenkarz o "homoseksualnej przeszłości"

W rozmowie z Gaylife Michał Wiśniewski zdradził, że kiedy nie otrzymywał miłości od kobiety, szukał jej w męskich ramionach. Przeszłość nigdy nie była dla niego tematem tabu.

- Myślę, że moja homoseksualna przeszłość wynikała przede wszystkim z tego, że nie mogłem znaleźć tego, czego szukałem. Byłem kiedyś z facetem, gdyż najwyraźniej nie dostałem miłości od kobiety  - ocenił.

Dziś Wiśniewski jest w szczęśliwym związku małżeńskim z ukochaną Polą, z którą ma już dwójkę wspólnych dzieci. Znany ze szczerości piosenkarz z pewnością zdobył uznanie fanów swoim wyznaniem. 

Michał Wiśniewski miał pięć żon
10 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROŻYK/REPORTER