Obserwuj w Google News

Syn Justyny Steczkowskiej jest milionerem? Pochwalił się zarobkami

2 min. czytania
09.11.2022 17:47
Zareaguj Reakcja

Leon Myszkowski postanowił pójść w ślady znanej mamy i związać swoją przyszłość z rynkiem muzycznym. Syn Justyny Steczkowskiej ujawnił niedawno swoje zarobki – zaskakująco wysokie, biorąc pod uwagę wiek celebryty.

Leon Myszkowski i Justyna Steczkowska
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Justyna Steczkowska od lat uchodzi za jedną z królowych polskiej muzyki. Celebrytka jest również jedną z jurorek programu „The Voice of Poland”, emitowanego na antenie telewizji TVP, gdzie dała poznać się widzom w roli surowego krytyka. W ślady gwiazdy postanowił pójść Leon Myszkowski – syn legendarnej diwy rozwija swoją karierę DJ-a.

Zobacz także:  Synowie zakopią topór wojenny matek. Syn Górniak wystąpi na jednej scenie z synem Steczkowskiej

Leon Myszkowski ujawnił swoje zarobki. Liczby zaskakują!

Leon Myszkowski swoją przygodę w świecie showbiznesu rozpoczął jako miłośnik gotowania – ma na swoim koncie udział w programie kulinarnym „Hell’s Kitchen” oraz wydał własną książkę z przepisami „Kuchnia Leona”. Okazuje się jednak, że 22-latek postanowił pójść inną ścieżką – jego największą pasją jest bowiem muzyka.

Syn Justyny Steczkowskiej spełnia się jako DJ i wychodzi mu to naprawdę znakomicie – celebrytę można spotkać za konsolą w warszawskich klubach, a na jego profilu na Instagramie pojawiła się informacja, że młody muzyk ma zajęte już wszystkie listopadowe terminy.

Redakcja poleca

Fanów ciekawiła kwestia zarobków Myszkowskiego, a celebryta bez oporów pochwalił się swoimi sukcesami zawodowymi. Ile zarabia syn Justyny Steczkowskiej?

To zależy od stawek. Każdy z DJ-ów ma swój cennik. +/- można powiedzieć, że w weekendy 800 - 1200 złotych za imprezę

 – wyjawił DJ na swoim instagramowym profilu.

Trzeba przyznać, że to dość spore dochody, biorąc pod uwagę młody wiek gwiazdora. Najwyraźniej jest bardzo dobry w tym, co robi.

A Wam podoba się twórczość Leona Myszkowskiego?

Ron Howard i Bryce Dallas Howard
10 Zobacz galerię
fot. Media Punch/Rex Features/East News