Obserwuj w Google News

The Voice of Poland 13: Justyna Steczkowska wraca do programu. Potwierdziła angaż. "Podpisaliśmy już umowę"

2 min. czytania
21.06.2022 11:56
Zareaguj Reakcja

Justyna Steczkowska powróci w roli jurorki "The Voice of Poland". Artystka potwierdziła swój udział w 13. edycji programu w wywiadzie udzielonym przy okazji jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej.

Justyna Steczkowska
fot. screen: YouTube / Kronika24.pl

Justyna Steczkowska to jedna z najpopularniejszych polskich artystek, która ma ogromny wkład w krajową muzykę rozrywkową i stworzyła wiele niezapomnianych hitów. Rozpoznawalność przyniosła jej wygrana w "Szansie na sukces", w kolejnych latach podbijała listy przebojów takimi utworami jak "Dziewczyna szamana", "Oko za oko", "Sama" czy "Skłam". Na swoim koncie ma kilkanaście albumów studyjnych, liczne trasy koncertowe oraz wiele nagród i wyróżnień. Z powodzeniem próbowała swoich sił także jako aktorka, mogliśmy oglądać ją w takich produkcjach jak "Billboard" i "Jak poślubić milionera".

Steczkowska zyskała dużą sympatię widzów jako jurorka i trenerka muzycznego show Telewizji Polskiej " The Voice of Poland". Wokalne umiejętności uczestników oceniała w edycjach numer 2, 4, 5 i 12. Wiele osób zastanawiało się, czy artystka pojawi się także w najnowszej odsłonie programu. Wątpliwości rozwiała sama Justyna w wywiadzie udzielonym portalowi Interia przy okazji jubileuszu 25-lecia kariery obchodzonego podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

ZOBACZ TAKŻE:  Gwiazdy, które nagle zniknęły z TV. Co się z nimi dzieje? [GALERIA]

Redakcja poleca

Justyna Steczkowska jurorką "The Voice of Poland". Wokalistka potwierdziła udział w nowej edycji

Justyna Steczkowska zapytana, czy pojawi się w nowej edycji "The Voice of Poland", udzieliła jednoznacznej odpowiedzi. Wielbiciele wokalistki mają powód do zadowolenia. 

- Tak, podpisaliśmy już umowę. Zaczynamy pracę w lipcu, sierpniu, wrześniu, a potem występy na żywo. Bardzo się cieszę, bo bardzo lubię też program. Kocham wręcz. Tutaj dzisiaj mamy naszą dziewczynę w debiutach z "The Voice", była u Marka, a ja ją bardzo podziwiam i trzymałam za nią kciuki. Bardzo się cieszę, że kolejną edycję będę mogła wspierać młodych ludzi i też sama się od nich uczyć - zdradziła Justyna.

Piosenkarka miała początkowo odmówić udziału w programie, ponieważ terminy nagrań kolidowały z jej trasą koncertową. Ta jednak została przesunięta, co miało pozwolić artystce na udział w show TVP.