Obserwuj w Google News

Steczkowska podzieliła się wzruszającym wspomnieniem na festiwalu w Opolu. Ważny apel gwiazdy

2 min. czytania
19.06.2022 11:33
Zareaguj Reakcja

Justyna Steczkowska zaprezentowała w Opolu niezwykły show z okazji jej 50. urodzin, które świętować będzie 2 sierpnia. Podczas występu nie zabrakło wzruszającej historii o jej mamie oraz ważnego apelu, skierowanego do publiczności.

Justyna Steczkowska
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Justyna Steczkowska podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zagrała niesamowity koncert z okazji 50. urodzin. Już 2 sierpnia gwiazda będzie świętować okrągłe urodziny. Artystka podczas koncertu w Opolu przygotowała kilka pięknych kreacji. W trakcie wykonywania piosenki "Sanktuarium" na sukni wyświetlane były te same wizualizacje, które można było zobaczyć na ekranach umieszczonych na scenie. Tuż przed zaśpiewaniem "Sanktuarium" Steczkowska zdradziła publiczności, że tę piosenkę napisała z myślą o swoich rodzicach.

Zobacz też:  Justyna Steczkowska o swojej wielkiej porażce. Błagała o przyjęcie do teatru [WIDEO]

Steczkowska podzieliła się wzruszającym wspomnieniem na festiwalu w Opolu. Ważny apel gwiazdy

"Piosenkę "Sanktuarium" napisałam dla swoich rodziców z miłości i szacunku do nich. Tej wielkiej miłości i odwagi, dzięki którym ja i moje rodzeństwo jesteśmy na świecie" - podkreśliła 50-letnia gwiazda. Artystka we wzruszających słowach opowiedziała też o odejściu swojej mamy, która zmarła dwa lata temu.

"Opiekowałam się moją mamą do końca jej dni. Odeszła w swoim domu w otoczeniu dzieci i wnuków. Te ostatnie lata, w których walczyła z chorobą, a ja byłam z nią każdego dnia, bardzo zmieniły mnie jako człowieka. To była najpiękniejsza lekcja pokory i bezwarunkowej miłości, jaką przyszło mi przeżyć" - powiedziała. Justyna zaapelowała też do wszystkich, aby kochać swoich rodziców i mieć do nich szacunek.

"Kochajcie swoich rodziców, póki możecie przytulić ich do siebie i poczuć dotyk ich dłoni" - podsumowała.

Justyna Steczkowska
fot. Łukasz Kalinowski/ East News
gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS