Obserwuj w Google News

Synowie zakopią topór wojenny matek. Syn Górniak wystąpi na jednej scenie z synem Steczkowskiej

2 min. czytania
21.10.2022 22:12
Zareaguj Reakcja

Enso na jednej scenie z połową duetu Mike&Laurent. Dwóch artystów to synowie znanych matek, które nie przepadają za sobą. Mowa o Edycie Górniak i Justynie Steczkowskiej. Teraz ich synowie zakopią topór wojenny na jednej scenie. Będziecie w warszawskim klubie Sassy?

Allan Krupa i Edyta Górniak w Sopocie 2018
fot. Piotr Hukalo/East News

Synowie  Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej razem na jednej scenie. Już w piątek 21 października wieczorem w warszawskim klubie Sassy wystąpią Enso, czyli Allan Krupa oraz Laurent z DJ-skiego duetu Mike&Laurent, czyli Leon Myszkowski.

Redakcja poleca

Allan Krupa od kilku miesięcy działa na polskim rynku muzycznym jako raper Enso. W piątkowy wieczór da swój pierwszy warszawski koncert. Na tej samej scenie, w roli DJa pojawi się także Leon Myszkowski. Syn Justyny Steczkowskiej od kilku miesięcy prowadzi działalność DJską wraz z Michałem Harasimiukiem. Oni również uświetnią imprezą z cyklu Wavy w warszawskim klubie Sassy.

Jak podaje Super Express synowie znanych gwiazd polskiej estrady nie przejmują się niesnaskami własnych matek. Dziennikarze serwisu przypominają, że Edyta Górniak nie przepada za Justyną Steczkowską i vice versa. Odwrotnie sprawa ma się z ich wchodzącymi w dorosłość synami. Jak czytamy w materiale SE.pl panowie lubią spędzać ze sobą czas.

Czy Edyta Górniak będzie na występie syna?

Jak dowiedzieli się dziennikarze portalu Super Express, Edyta Górniak będzie wspierać pierwszy oficjalny warszawski występ syna z oddali. Polska gwiazda przebywa obecnie w Dubaju, o czym poinformowała za pomocą swojego konta na Instagramie. Zasmucona mama żałowała, że nie będzie fizycznie na koncercie, więc zaprosiła wszystkich swoich fanów, aby w jej imieniu wspierali latorośl.

Warto przypomnieć, że Górniak jest silnie zaangażowana w rozwój pasji Allana. Jak informały media kilka miesięcy temu, na 18 urodziny załatwiła synowi sesję w studiu nagraniowym oraz realizację profesjonalnego teledysku. Efektem tych prac były nieźle przyjęte kawałki „Lambada” i „Dżentelment”.

Enso – zobacz teledysk 18-latka

Teledysk do hitu „Dżentelmen” prezentuje się następująco:

Czytaj także:  Karolak broni Kołakowskiej: "Nie wyrządza nikomu żadnej krzywdy"

RadioZET.pl/SE.plYouTube

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET