Obserwuj w Google News

Sylwester Marzeń: TVP szuka oszczędności. Impreza na pewno się odbędzie?

2 min. czytania
23.11.2022 12:55
Zareaguj Reakcja

Tegoroczny Sylwester Marzeń” TVP pełen zmian organizacyjnych. Telewizja publiczna intensywnie poszukiwała rozwiązań, aby zmniejszyć koszty organizacji hucznej imprezy. Zakopane nie będzie partycypowało finansowo, jednak użyczy stacji infrastrukturę i zaplecze administracyjne. Jaką kwotę TVP będzie musiała wysupłać z kieszeni?

Sylwester Marzeń TVP
fot. Pawel Murzyn/East News

TVP pełną parą przygotowuje się do organizacji „Sylwestra Marzeń” w Zakopanem. Miasto i stacja doszły do porozumienia – miejscem imprezy będzie ponownie Rówień Krupowa. Rozmowy trwały dość długo, ponieważ telewizja publiczna szukała rozwiązań oszczędnościowych.

Zobacz także:  Sylwester TVP znów w rytmach disco-polo. Co na to Polsat i TVN?

Sylwester Marzeń TVP: Zakopane nie zapłaci za imprezę

Dotychczas przy okazji imprezy sylwestrowej było tak, że Zakopane oraz TVP dzieliły się kosztami organizacji wydarzenia. W tym roku będzie inaczej – miasto nie będzie partycypować finansowo, ale użyczy zaplecze administracyjne i samorządową infrastrukturę.

Jak podają „Wirtualnemedia.pl” TVP jest zadowolona z takiego rozwoju wydarzeń. Rówień Krupowa będzie udostępniona za darmo, a samorząd tuż po świętowaniu nadejścia nowego roku będzie odpowiedzialny za posprzątanie terenu imprezy.

Redakcja poleca

Zwykle to TVP wykładała fundusze na doprowadzenie terenu do stanu używalności. W tym roku ma nie wyłożyć na to ani grosza, więc mamy już pierwszą dużą oszczędność. Na razie nie wiadomo, ile milionów złotych wyniesie organizacja „Sylwestra Marzeń”.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Jednak to nie koniec zaskakujących zmian. Portal „Wirtualnemedia.pl” dowiedział się, że na „Sylwestrze Marzeń” TVP nie wystąpi największa polska gwiazda – Maryla Rodowicz. To jak brakujący puzzel w całej tej układance.

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS