Obserwuj w Google News

Skandal na jubileuszu TVP. Ocenzurowali Krystynę Prońko

2 min. czytania
22.11.2022 15:54
Zareaguj Reakcja

Krystyna Prońko udzieliła niezwykle szczerego wywiadu w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. W pewnym momencie temat zszedł na TVP i imprezę z okazji 70-lecia istnienia stacji. Artystka wzięła udział w jubileuszu, jednak nie wspomina tego najlepiej.

Krystyna Prońko
fot. Pawel Wodzynski/East News

Krystyna Prońko, Michał Wiśniewski, Sławomir, Krzysztof Cugowski i Edyta Górniak to tylko niektóre gwiazdy, które pojawiły się na jubileuszu TVP w Teatrze Wielkim. Oprócz plejady celebrytów „wystąpiły” także hologramy. Krystyna Prońko uraczyła publikę wykonaniem „Psalmu stojących w kolejce”. Jak się okazało, podczas transmisji TVP ocenzurowała pewien gest. Zauważyli go tylko widzowie zajmujący miejsca na sali.

Zobacz także:  Kononowicz u Jaworowicz. KRRiT wszczeła postępowanie przeciw "Sprawie dla reportera"

Krystyna Prońko została ocenzurowana w TVP

Krystyna Prońko wyjawiła, że na scenie pokazała dość wymowny gest. Jak się okazuje, operatorzy zareagowali w porę i „wybryk” artystki widzieli tylko zgromadzeni w Teatrze Wielkim.

- Myślę sobie, że emocje, które były z tym związane, zostały uwidocznione na koncercie. Potem widziałam występ w obrazku telewizyjnym i tam nie wszystko było widać. Nie było widać na przykład gestu. Został wycięty kadr, bo ja to samo zrobiłam na próbie i ktoś zapobiegliwie to wyciął, ograniczył w obrazku. Publiczność to widziała, ale ta, która była na widowni – relacjonowała Krystyna Prońko.

Redakcja poleca

Artystka w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim wyraziła także swoje zdziwienie zaproszeniem od TVP na jubileusz stacji. Nie sądziła, że przyjdzie jej stanąć na teatralnej scenie. Nie zabrakło również wątku Jacka Kurskiego – ten jakiś czasu spotkał się z Krystyną Prońko.

- Prezes Kurski miał ochotę przybić piątkę dużo, dużo wcześniej. Najpierw mnie zapytał, czy wiem, kim jest. Powiedziałam, że oczywiście i zrobiliśmy selfie – opowiadała.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS