Obserwuj w Google News

Sebastian Fabijański rozstał się z młodszą partnerką. Szybko poszło

3 min. czytania
24.02.2023 16:58
Zareaguj Reakcja

Sebastian Fabijański jeszcze niedawno chwalił się związkiem z 19-letnią gwiazdą TikToka. Wygląda na to, że relacja nie przetrwała krótkiej próby czasu – aktor dosadnie wyjaśnił, że już nic nie łączy go z młodszą kobietą.

Sebastian Fabijański
fot. Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News

Sebastian Fabijański w 2022 roku rozstał się z influencerką Maffashion, z którą doczekał się syna Bastiana Jana. Powodem zakończenia relacji miała być zdrada aktora, która zgrała się w czasie ze skandalem z celebrytą i Rafalalą w roli głównej. Wydawało się, że gwiazdor filmów Patryka Vegi w końcu się ustatkował – ostatnio chwalił się w mediach społecznościowych nową relacją. Niestety związek z 19-letnią Zofią Strulak należy już do przeszłości.

Zobacz także:  Maffashion i Fabijański dali nietypowe imię dziecku. Rada Języka Polskiego: "Będą przykrości"

Sebastian Fabijański niedawno pochwalił się nowym związkiem z młodszą kobietą

Po głośnym rozstaniu z Maffashion i aferze z Rafalalą Sebastian Fabijański próbował ocieplić swój wizerunek, tłumacząc, że spotkanie z transpłciową influencerką było uknutą intrygą, w którą dał się wmanewrować. Oskarżył celebrytkę o szantaż i próbował usprawiedliwić się „dziurą w pamięci”, zarzekając się, że na co dzień nie zażywa środków psychoaktywnych

Natomiast to spotkanie, o którym wszyscy wiemy, miało miejsce po tym, jak byłem na koncercie. Jak normalnie narkotyków nie biorę, bo nie służą mi za bardzo, tak tego wieczora coś się ze mną wydarzyło takiego, że dałem się namówić. (...) Blackout, nie pamiętam praktycznie nic

 – tłumaczył w rozmowie z Michałem Dziedzicem.

Gdy sprawa nieco ucichła, Fabijański podzielił się z fanami radosną nowiną – miał znaleźć szczęście u boku sporo młodszej Zofii, znanej w sieci pod pseudonimem „Strulax”.

Redakcja poleca

Sebastian Fabijański już rozstał się z 19-letnią Julią. Szybko poszło?

Okazją do pochwalenia się nową relacją był wywiad, w którym Sebastian Fabijański został zapytany o walentynki.

Ja z tym świętem zawsze miałem tak, że uważałem, że to jest objaw koniunkturalizmu i kolejne święto wymyślone po to, aby pieniądze się zgadzały i ludzie je wydawali. A jeżeli chodzi o to, co kryje się za tym pytaniem, to ktoś tam jest, z kim się spotykam, a co z tego będzie finalnie, to zobaczymy. Ale nie zapeszam

 – wyznał w rozmowie z „Jastrząb Post”, a niedługo później chwalił się w sieci zdjęciami z nową ukochaną.

Sytuacja szybko uległa zmianie – pod ostatnim zdjęciem aktora w sekcji komentarzy pojawiła się wymiana zdań dwóch internautek, które zwróciły uwagę na metamorfozę celebryty.

10 lat młodziej

– napisała pod instagramowym postem jedna z fanek, na co druga z obserwatorek wbiła szpilę Fabijańskiemu.

Bo sobie 16 lat młodsza du*ę znalazł wiec co się dziwić, że się chce odmłodzić

– podsumowała, co spotkało się z natychmiastową reakcją.

To nie jest moja du*a

– zaoponował gwiazdor filmu „Pittbull. Niebezpieczne kobiety”, a użytkowniczka Instagrama sprostowała – „Sorry, narzeczona”.

Tym bardziej

– skwitował gorzko Sebastian Fabijański.

Wygląda na to, że po niedawnej miłości nie pozostał nawet ślad. Szybko poszło?

RadioZet.pl/”Jastrząb Post”

Screen TikTok/strulax
fot.
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl