Obserwuj w Google News

Maffashion o Fabijańskim jako ojcu. Wbiła mu szpilę. "W końcu zaczął się opiekować dzieckiem"

2 min. czytania
18.10.2022 17:13
Zareaguj Reakcja

Maffashion w wywiadzie opowiedziała, jak wygląda kwestia opieki nad dzieckiem, którego ojcem jest Sebastian Fabijański. Blogerka oskarżyła byłego partnera o to, że nie zajmował się własnym synem?

Maffashion / Sabastian Fabijański
fot. Andrzej Zbraniecki/East News / WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Rozstanie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego przebiegło w atmosferze skandalu. Aktor przyznał, że nie był wierny partnerce, w mediach głośno było o jego relacji z Rafalalą, także blogerka musiała mierzyć się z oskarżeniami o zdradę. Nie brakowało medialnych przepychanek i wzajemnych złośliwości, jednak byli partnerzy musieli uregulować kwestie związane ze sprzedażą domu oraz opieką nad dzieckiem. Przypomnijmy, że 10 września 2020 roku na świat przyszedł ich synek Bastian Jan.

Redakcja poleca

Sebastian Fabijański nie zajmował się synem? Maffashion o rozstaniu i opiece nad dzieckiem

Julia Kuczyńska udzieliła wywiadu portalowi Jastrząb Post. Celebrytka została zapytana o kwestie opieki nad małym Bastianem po tym, jak rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Na pytanie, czy może liczyć na pomoc byłego ukochanego, odpowiedziała twierdząco. Zasugerowała jednak, że nie zawsze aktor był wzorem troskliwego ojca.

- Aktualnie tak. Jesteśmy na etapie dogadywania szczegółów, ale teraz zajmuje się dzieckiem - poinformowała.

Sam Fabijański informował, że obecnie spędza z synkiem więcej czasu, niż kiedy był w związku z Maff. Zdaniem Kuczyńskiej mężczyzna dopiero teraz zaangażował się w opiekę.

- Zaczął się w końcu opiekować dzieckiem - oceniła krótko.

Zdaniem Maffashion odpowiedzialność za opiekę nad dziećmi często jest przerzucana na matki. Na szczęście jednak nie można tego uznać za regułę.

- Często. Ale to nie jest zawsze reguła. Różnie to się odbywa w różnych rodzinach - podsumowała.

Miło słyszeć, że po rozstaniu zarówno Julia, jak i Sebastian, dbają o dobro pociechy.