Obserwuj w Google News

Sara James je pierogi. Jeśli to najbardziej szokująca wiadomość dnia, to wiedz że coś się dzieje

3 min. czytania
30.01.2023 21:50

Sara James je pierogi. Z uśmiechem na ustach. Wow! Co za nowina! Kto by pomyślał? Gwiazdy – one są takie jak my – nosił swego czasu nagłówek w amerykańskim piśmie US Weekly. Normalnie nic innego nie przychodzi do głowy na tę rewelacyjną nowinę, że polska piosenkarka je w knajpie obiad. Szok i niedowierzanie. Ale wiecie – jedenaście tysięcy fanów nie może się mylić. Myślicie, że któryś z nich kliknie w tego newsa?

Sara James je pierogi. Jeśli to najbardziej szokująca wiadomość dnia, to wiedz że coś się dzieje
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Sara James je pierogi. To tytuł newsa, napisanego na podstawie postu polskiej piosenkarki, która zyskała światową sławę i rozgłos, dzięki uczestnictwu w programie „ America’s Got Talent”, gdzie zajęła drugie miejsce.

Od tego czasu nastąpił boom na informacje o życiu i przyzwyczajeniach dziewczyny. Jej konto na Instagramie - @sara_james_music ­– obserwuje ponad 407 tysięcy fanów. To spora liczba potencjalnych użytkowników, żywo zainteresowanych tym, co młoda dziewczyna robi każdego dnia i czym ma ochotę podzielić się ze swoimi wiernymi fanami. Myślicie, że któryś z nich wejdzie na stronę „portalu plotkarskiego” RadioZET.pl, by przeczytać o tym, że zjadła pierogi na obiad i jej smakowały? Wasz głos jest równie mocny, co mój.

Redakcja poleca

Sara James je pierogi. Z uśmiechem na ustach

Najnowszy wpis gwiazdy polskiej estrady, która wystąpiła z zespołem Black Eyed Peas podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką 31 grudnia 2022 roku, pojawił się na jej koncie w poniedziałek 30 stycznia 2023 roku wieczorem. Jest dość lakoniczny.

– Smacznego! – napisała młoda gwiazda pod zdjęciem, na którym w jednej z restauracji je obiad.

Sara James jest na fotografii roześmiania i dobrze się bawi. No i dobrze dla niej. Jak to mawiają Amerykanie  - „You do You” (pol. „Rób swoje”). Pytanie czy zainteresowanie internautów tym tematem sięgnie wysokich liczb. Patrząc na liczbę „serduszek”, vel. „lajków” pod jej postem – w ciągu pięćdziesięciu minut zdjęcie zebrało przeszło dwanaście tysięcy reakcji – tak. Taki mamy medialny klimat. Gwiazda wrzuci najbardziej trywialną rzecz na social media, a jakiś zmęczony dziennikarzyna (kiedyś dziennikarz, dziś już niekoniecznie) będzie siedzieć po nocy i pisać na ten temat „newsa”, bo przecież „kliki i ruch muszą się zgadzać”. „Krąg życia” – cytując piękny film animowany Walta Disneya, nagrodzony dwoma Oscarami, którego tytuł  może znacie, a jak nie to szkoda – ostatnio niezbyt możemy pisać o filmach. Jeśli macie poczucie, że ten „news” wcale nie jest na temat Instagrama Sary James, to się mylicie – zdecydowanie jest. Zobaczcie ile razy pojawiło się w tym wpisie to słowo-klucz.

Sara James – zobacz słynny występ polskiej gwiazdy

Sara James prawie wygrała amerykańskie „Mam Talent”. Sara James dotarła do finału 17. edycji „America’s Got Talent”, gdzie mogła zaśpiewać dwa utwory: „Running Up That Hill” Kate Bush, na nowo rozsławione, dzięki serialowi NetflixaStranger Things” oraz „Let’s Get it Started” z repertuaru zespołu Black Eyed Peas. Co zaskakujące – podczas tego występu na scenie towarzyszyli jej sami członkowie zespołu, co nie umnkęło uwadze jurorów konkursu.

Redakcja poleca

Występ Sary James wyglądał następująco:

Sara James je pierogi: czy mnie to w ogóle obchodzi? 

Czytając tego newsa możecie się zastanowić, czy jego główny temat – wyprawa polskiej piosenkarki do restauracji – jest godny waszej uwagi. Szczerze mówiąc – nie wiem. Nie mnie to oceniać. Jak to mawiają, i co już cytowałem w tym wpisie: „You do you”.

Jeśli uznacie ten wpis za „popisówę” i pewną przesadę, to pewnie będziecie mieli rację. Biorąc jednak pod uwagę niewielką szansę na rozprzestrzenienie się tego newsa viralowym tempem, chyba niezbyt ma to jakiekolwiek znaczenie. Ot, zepsuty trybik w większej maszynie. „Psy szczekają, a karawana i tak jedzie dalej” – parafrazując słynne powiedzenie, które wywodzi się z języka arabskiego, skąd przeszło do innych języków, w tym polskiego.

Czytaj także:  "Ty debilu ty ku*wa, ty idioto pi*rdolony. Ku*wa mać!". Kto zdenerwował Gąsowskiego?

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali