Obserwuj w Google News

Viki Gabor na śniadanie je… własną twarz. „Toż to kanibalizm”

3 min. czytania
29.01.2023 23:14
Zareaguj Reakcja

Viki Gabor znowu wszystkich zszokowała. Piętnastoletnia gwiazda polskiej estrady wrzuciła na Instagram post o tym, jaki jest jej ulubiony posiłek. Internauci są zszokowani, że piosenkarka uwielbia płatki… z własną twarzą na pudełku. „Toż to kanibalizm” – żartują w komentarzach.

Viki Gabor na śniadanie je… własną twarz. „Toż to kanibalizm”
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/East News

Viki Gabor znów zaskakuje. Młoda polska piosenkarka podzieliła się niedawno zdjęciem na swoim koncie na Instagramie, które zszokowało internautów. Post wydaje się niewinny, bo autorka hitu „Superhero” pisze w nim o tym, że „Śniadanko to podstawa!”. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, jaki produkt promuje, nie zdziwi zaskoczenie nawet najwierniejszy fanów.

Redakcja poleca

Viki Gabor je na śniadanie… własną twarz. „Toż to kanibalizm”

Post pojawił się na koncie @vikigaborofficial, które obserwuje pon 778 tysięcy fanów, w sobotę 28 stycznia po południu. Z początku przemknął niemal niezauważony, ale już w kilka godzin po publikacji stał się hitem internetu, z prawie tzydziestomatrzema tysiącami polubień. Pod wpisem pojawiło się też niemal pięćset komentarzy. Ludzie dyskutują pod wpisem nie tylko na temat swoich ulubionych śniadań, co jeszcze prawdziwych wartości odżywczych promowanego przez Gabor produktu.

– Śniadanko to podstawa! Od kiedy mam własne płatki o smaku CHOCO MILKSHAKE,  śniadanie jest moim ulubionym posiłkiem – zdradziła młoda gwiazda.

Gabor szybko dodała, że płatki tak bardzo jej smakuja, że zdarza się podjadać jej miskę słodkości także w ciągu dnia.

W następnej części wiadomości zdradziła także, że wrac z marką Yummers, produkująca płatki, stworzyła „coś extra”, co będzie dostępne dla fanów jej, jak i samych płatków na koncie na Tik Toku marki.

Znani i lubiani komentują wpis Viki Gabor

Wpis Viki Gabor robi furorę w internecie. Pod wpisem znalazły się nawet opinie Macieja Dąbrowskiego, prowadzącego „Program z dupy“ influencera, którego konto na Instagramie obserwuje ponad 424 tysiące fanów. Mężczyzna napisał: 

– Mój plan A, B i C na pyszne śniadanie.

Tuż pod nim znalazł się komentarz Laury Bączkiewicz, innej uczestniczki programu „The Voice Kids”, która reprezentowała Polskę podczas Eurowizji Junior. Dziewczyna napisała jedynie:

– Piękneee – z całą serią czerwonych serduszek.

Wpis Gabor nie umknął też uwadze Katarzyny Krzeszkowskiej, Miss Poland 2012 roku. Kobieta „wrzuciła” pod postem jedynie emotikonkę twarzy z serduszkami zamiast oczu, pokazując w ten sposób swoją aprobatę Viki Gabor i produktowi z jej twarzą.

Redakcja poleca

Wpis Viki Gabor podzielił internautów

Wśród komentarzy można znaleźć też opinie internautów, którzy sprzeczają się co do smaku i wartości odżywczych promowanych płatków.

– Jak dla mnie płatki z Yummers to okropieństwo, mało smaku jakiegokolwiek  – napisała jedna z internautek.

– Dziecko, odstaw te śmieci i zacznij jeść śniadania złożone z wartościowych składników – dodał inny zaniepokojony internauta.

- To były najlepsze płatki jakie jadłam – udziela kontragumentu inna fanka Gabor.

„Toż to kanibalizm“ – zabawny komentarz internauty 

Naszą uwagę przykuł jednak inny, dość lakoniczny, ale niezwykle zabawny komentarz. Jeden z użytkowników portalu Instagram napisał bowiem:

– Toż to kanibalizm! – dodając do wpisu emotkę z przerażoną buzią. 

Wydaje się, że autor/ka wpisu odniosła się do faktu, że Viki Gabor je na śniadanie produkt z własną twarzą, co uznane zostało za formę autokanibalizmu. Bohaterka „Mięsa” nagrodzonej w Cannes reżyserki Julii Doucournau byłaby dumna.

Czytaj także:  Gwiazda „The Last of Us” nie żyje. Szokujące doniesienia

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów