Obserwuj w Google News

Lil Masti świętuje ósmą rocznicę z partnerem, Tomkiem. Wiemy, jak uczciła to na Instagramie

2 min. czytania
29.01.2023 21:16
Zareaguj Reakcja

Lil Masti – znana influencerka i uczestniczka walk Fame MMA pochwaliła się, że jest ze swoim partnerem Tomkiem już osiem lat. Jak para świętowała kolejną rocznicę?

Lil Masti
fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Lil Masti nie schodzi z ust fanów i dziennikarzy portali plotkarskich. Młoda gwiazda znana z występów na arenie jako wrestlerka Fame MMA znalazła przepis na szybką sławę. W ostatnich tygodniach każdy aspekt jej życia personalnego stał się show dla mas. Dziewczyna zabiera swoich fanów do toalety, gdzie chwali się wynikiem testu ciążowego, do kuchni, w której mówi partnerowi, że zostanie ojcem, filmując jego reakcję czy na pierwszą wizytę ginekologa, by zobaczyć jak rozwija się płód. Internauci śmieją się, że jak tak dalej pójdzie to Lil Masti zaprosi fanów na „live’a” z porodu. Czy tak się wydarzy, czas pokaże. Na razie bokserka w nietypowy sposób świętuje ósmą rocznicę ze swoim partnerem, Tomkiem.

Redakcja poleca

Lil Masti jest już osiem lat z ojcem swojego dziecka

Aniela Bogusz, bo tak naprawdę nazywa się słynna Lil Masti, trzydziestotrzyletnia celebrytka, podzieliła się w niedzielę swoim zdjęciem, którym świętuje ósmą rocznicę związku ze swoim partnerem. Zwykle w takich sytuacjach instagramowe parki wrzucają wspólne zdjęcie, chwaląc się swoją miłością ze światem. Nie Lil Masti. Dziewczyna wie, że to ona jest rozpoznawalną marką na Instagramie, więc postanowiła uczcić miłość do ojca swojego dziecka, wrzucająć… swoje własne zdjęcie.

Na fotografii, która pojawiła się na koncie @lilmasti, obserwowanym przez 1,2 miliona fanów (stan na niedzielę 29 stycznia 2023), widzimy Anielę w anielskiej pozie. Dziewczyna w pełnym make-upie z czerwonymi elementami, trzyma się za twarz, by wyeksponować świeżo zrobione paznokcie. Na głowie kobiet widać zaś czerwoną koronę ze srebrnymi elementami. Oczywiście każdy element kreacji jest odpowiednio oznaczony w poście.

Gdzie miejsce dla Tomka, partnera Anieli? W opisie.

– Już niedługo Walentynki. ❤Jesteście w związku czy single/singielki? My z Tomkiem 8 lat razem – czytamy we wpisie Lil Masti, który w ciągu kilku godzin zdobył ponad 32 tysiące „serduszek”.

Nie wiemy zatem jak dokładnie para świętowała swoją rocznicę.

„Jesteście w związku czy single/singielki?” – fani masowo odpowiadają Lil Masti

Fani czują się docenieni, że Lil Masti postanowiła poświęcić im trochę uwagi, zadając bezpośrednie pytanie, więc zwierzają się na potęgę ze swojej sytuacji matrymionialnej. Jeśli chcecie się dowiedzieć, kto jest w półrocznym świeżym związku, a kto już piętnaście lat po ślubie, koniecznie zerknijcie do komentarzy dzisiejszego postu. Kto wie kto z komentujących stanie się nową gwiazdą portali plotkarskich, o których rozpisywać będą się wszystkie media, z RadioZET.pl na czele? Warto trzymać rękę na pulsie, bo nie znasz dnia ani godziny, gdy ktoś okaże się godnym uwagi influencerem.

Czytaj także:  Oskar Cyms i Katarzyna Kołeczek nowymi uczestnikami „Twoja twarz brzmi znajomo”

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali