Oskar Cyms i Katarzyna Kołeczek nowymi uczestnikami „Twoja twarz brzmi znajomo”

29.01.2023 19:07

Polsat ogłosił właśnie dwie kolejne gwiazdy nowego sezonu swojego super-popularnego show, które ostatnio było przedmiotem niemałej kontrowersji. Wiemy, kto wystąpi w nowych odcinkach.

Katarzyna Kołeczek i Oskar Cyms
fot. WOJCIECH STROZYK/Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to jeden z największych hitów ramówki stacji Polsat. Program, w którym polskie gwiazdy przebierają się za znane, lubiane i uznane gwiazdy estrady z Polski i ze świata, cieszy się niegasnącą popularnością. Ostatnio głośno było o programie z powodu odejścia grupy prezenterów oraz zwolnienia innych ze swoich stanowisk. Jednak „Show must go on” jak to się mawia w świecie showbiznesu, więc Polsat właśnie ogłosił kolejnych uczestników nowej edycji show, którą poprowadzi Maciej Rock.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zdradza kolejnych uczestników 

W weekend 28-29 stycznia 2023 roku na profilu programu na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo, który obserwuje już ponad 83,5 tysiąca fanów, pojawiły się dwa zdjęcia, zdradzające kolejną dwójkę uczestników nowej edycji programu. Po ogłoszeniach uczestnictwa Piotra Stramowskiego i Julii Kamińskiej, przyszedł czas na pokazanie światu Oskara Cymsa i Katarzyny Kołeczek.

Oskar Cyms – kim jest uczestnik nowej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Oskar Cyms to polski wokalista, który zasłynął piosenkami „My Girl” i „All I Have”, które fani mogli usłyszeć w filmie „365 dni” na bazie bestsellera Blanki Lipińskiej. Dzięki temu, że film stał się światowym hitem, również muzyka Oskara Cymsa zdobyła niezwykłą popularność. Teledysk do piosenki „My Girl” wyświetlono na samym YouTubie ponad 1,6 miliona razy (stan z dnia 29.01.2023).

Młody chłopak – Oskar Cyms to rocznik 2001 – wciąż pracuje nad debiutanckim albumem. W ramach promocji nadchodzącego krążka niedawno w serwisach streamingowych pojawił się jego singiel „Daj mi znać”, którego linia melodyczna przypomina internautom kawałek „Blindng Lights” i „Zmrok” Marcina Szczurskiego, oskarżonego swego czasu o splagiatowanie muzyki The Weeknda.

Wedle opisu na Instagramie Polsatu  „My Girl” i „All I Have” stały się międzynarodowymi przebojami były najchętniej wyszukiwanymi numerami w serwisach streamingowych!

Katarzyna Kołeczek – kim jest uczestniczka nowej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Drugą nową uczestniczką programu jest polska aktorka Katarzyna Kołeczek. Kołeczek znana jest z ról w filmach, serialach i na deskach teatru, a w jej dotychczasowym portfolio znajdują się dalszoplanowe występy w takich hitach jak polskie „Listy do M.”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” i „Narzeczony na niby”. Wedle informacji Polsatu Kołeczek mogliśmy oglądać też w zagranicznych hitach jak „Dziennik Bridget Jones 3”, „Press” czy „97 minut” z udziałem Aleca Baldwina.

W nowym sezonie programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, Katarzyna Kołeczek pokaże swoje zdolności wokalne i wreszcie będzie miała szansę zagrać główną rolę.

„Twoja twarz brzmi znajomo” – kiedy emisja nowych odcinków?

Dokładny termin emisji nowych odcinków programu nie jest jeszcze znany. Z oficjalnych źródeł Polsatu można dowiedzieć się, że premiera nastąpi „wiosną” tego roku. Gdy tylko poznamy dokładne szczegóły, na pewno się nimi podzielimy.

Czytaj także: Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA] 

RadioZET.pl/Instagram/Hot Plota

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów