Lil Masti w intymnej sesji zdjęciowej. "Szczęśliwa mama"

28.01.2023 16:31

Lil Masti spodziewa się dziecka. Poinformowała o tym swoich fanów, publikując w mediach społecznościowych nagranie, w którym reaguje na pozytywny wynik testu ciążowego. Teraz gdy emocje już opadły, zdaje się, że influencerka cieszy się każdą chwilą w stanie błogosławionym. Wskazuje na to m.in. intymna sesja zdjęciowa, której efekty Lil Masti opublikowała w sieci.

Lil Masti w intymnej sesji zdjęciowej. "Szczęśliwa mama"
fot. Screen/Instagram: @lilmasti

Na początku stycznia 2023 roku Lil Masti, znana także pod pseudonimem Seksmasterka, poinformowała swoich fanów, że jest w ciąży. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że od tamtej pory influencerka nie myśli o niczym innym. Najpierw opublikowała w sieci nagranie, w którym sprawdza wynik testu ciążowego, a potem wręcza swojemu partnerowi zalaną płytkę z dwiema kreskami, oznajmiając, że ten będzie ojcem. Później wynajęła fotografa, by zorganizować rozczulającą sesję ciążową.

To jednak nie koniec. Gwiazda Fame MMA pozwoliła fanom towarzyszyć jej w gabinecie lekarskim. Dzięki temu internauci mieli niepowtarzalną okazję, by zobaczyć, jak wygląda dopochwowe USG. Followersi influencerki nie zareagowali na to pozytywnie. Niektórzy zaczęli zastanawiać się nawet, czy Lil Masti zdecyduje się transmitować swój poród na żywo.

Zobacz także: Lil Masti jest w ciąży. Pokazała brzuszek w uroczej sesji: "O k***a!"

Lil Masti chwali się ciałem w ciąży

Niedawno na instagramowym profilu Lil Masti pojawiło się kolejne zdjęcie, w którym influencerka odkryła ciążowy brzuszek. Jednak tym razem nie miała na sobie delikatnych, białych falban, tylko prześwitującą siateczkę i... nic więcej. "Szczęśliwa mama" — napisała pod postem celebrytka.

Fani byli pod ogromnym wrażeniem. Sekcję komentarzy pod najnowszym zdjęciem Lil Masti zalało morze ciepłych komentarzy.

Promieniejesz; I to jest piękne zdjęcie, a nie jak cała reszta w tych „ładnych sukienkach” z dziwną scenerią; Najładniejsze zdjęcie ciążowe, jakie widziałam! — zachwycali się internauci.

Zgadzacie się z tymi opiniami?

loader

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @lilmasti