Obserwuj w Google News

Mateusz Banasiuk surferem. Pozazdrościł kolegom po fachu i też półnagi tapla się w wodzie

2 min. czytania
27.01.2023 20:44
Zareaguj Reakcja

Mateusz Banasiuk pozazdrościł swoim kolegom po fachu i też półnagi tapla się w gorącej wodzie. Polski aktor został surferem. Wiemy, gdzie łapie najlepsze fale.

Miłość do kwadratu jeszcze raz - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

Mateusz Banasiuk półnago tapla się w wodzie. Polski aktor, najlepiej znany z ról w „Big Love”, „Pitbull. Ostatni pies”, „Płynące wieżowece” czy „Miłość do kwadratu” Netflixa, wziął przykład ze swoich kolegów i koleżanek po fachu, i postanowił też pokazać się półnago na Instagamie. Banasiuk to kolejna polska gwiazda, która zdecydowala się pokazać swoje wdzięki w słonecznym kraju, podczas gdy w Polsce panuje szaruga i chłód.

Mateusz Banasiuk idąc przykładem Kingi Rusin, Patrici KazadiDawida Wolińskiego, Anny Muchy, Rafała Maślaka i Wiktorii Gąsiewskiej, postanowił pokazać się półnago na plaży. Zdjęcia aktora szybko stały się hitem internetu.

Redakcja poleca

Mateusz Banasiuk surferem. Półnagi ujeżdża fale

Mateusz Banasiuk podzielił się ze swoimi fanami dwoma zdjęciami z pięknej plaży. Na koncie @mateuszbanasiuk w czwartek 26 stycznia 2023 roku wieczorem pojawiły się zdjęcia, na których ubrany w czerwony kostium kąpielowy mężczyzna łapie fale.

Uwagę internautów przykuwa także pierwsze zdjęcie, na którym roześmiany od ucha do ucha mężczyzna patrzy wprost do kamery. Na jego szyi wyraźnie widać zaś złoty łańcuszek, który tak mocno odbija światło, że przykuwa wzrok. Akcesorium przypomina gadżet noszony przez Connella, bohatera serialu BBC i Hulu „Normalni ludzie”, będący w tym serialu niejako symbolem statusu. Co ciekawe – grający w tym serialu Paul Mescal kilka dni temu został nominowany do Oscara za rolę w filmie „Aftersun”. Ciekawe czy szczęśliwy dodatek przyniesie też szczęście polskiemu aktorowi?

Redakcja poleca

„Miłość do kwadratu jeszcze raz” – zwiastun najnowszej komedii romantycznej z udziałem Mateusza Banasiuka

Mateusz Banasiuk wystąpił w 2021 roku w zmiażdżonym przez krytykę i widzów filmie komediowym Netflixa „Miłość do kwadratu”. Film, mimo wyjątkowo niskich ocen – obecnie dzierży ocenę 4,2 na polskim portalu Filmweb.pl – okazał się gulity-pleasure’owym strzałem w dziesiątkę. Produkcja szybko stała się hitem portalu Netflix, którym platforma chwaliła się w swoich cyklicznych wynikach. 

Film okazał się jednak tak dużym sukcesem, że Netflix zdecydował się stworzyć drugą część swojego „wiekompomnego dzieła”, o który nikt nie prosił, a pewnie i tak wszyscy znów z rozkoszą obejrzą. Oficjalny opis drugiej części, zatytułowanej przewrotnie „Miłość do kwadratu jeszcze raz” brzmi:

­– Związek znanego dziennikarza i twardo stąpającej po ziemi nauczycielki przeżywa ciężkie chwile, gdy ona podejmuje się nowej pracy.

Film z udziałem Mateusza Banasiuka, Adrianny Chlebickiej, Mikołaja Roznerskiego, Mirosława Baki, Krzysztofa Czeczota i Tomasza Karolaka trafi na platformę Netflix już w poniedziałek 13 lutego, czyli w sam raz na Walentynki.

Zwiastun filmu prezentuje się następująco:

Czytaj także:  Polska komedia romantyczna "Miłość do kwadratu" podbija Netflixa. Jest już popularna m.in. w Anglii

RadioZET.pl/Instagram/Filmeb.pl/informacje prasowe Netflix/YouTube

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów