Obserwuj w Google News

Rafał Maślak dołącza do grona celebrytów pozujących nago. Nowa moda wśród polskich Instagramerów?

3 min. czytania
20.01.2023 08:13
Zareaguj Reakcja

 

Sex sells. Ostatni tydzień pokazał, że polscy celebryci przypomnieli sobie o jednej z najstarszych zasad showbiznesu i niemal masowo zaczęli postować swoje nagie zdjęcia w sieci. Internauci, jak to internauci, za każdym razem tracili rozum i masowo ”lajkowali” wspomniane zdjęcia. Teraz do grona roznegliżowanych gwiazd dołączył Rafał Maślak. Co fani mieli do powiedzenia o jego rozebranych fotkach?

Rafał Maślak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Rafał Maślak dołącza do grona roznegliżowanych gwiazd. W ostatnim czasie pisaliśmy o szaleństwie wywołanym rozebranymi zdjęciami basenowymi Kingi Rusin i  Dawida Wolińskiego, a niedawno głośno było także o Patrici Kazadi czy Annie Musze, które postanowiły pokazać swoje wdzięki na Instagramie. Czy polskie gwiazdy rozgryzły algorytm Instagrama i przypomniały sobie, że seks dobrze się sprzedaje? Wszystko na to wskazuje. Wydaje się, że liczba roznegliżowanych fotek znacząco wzrosła w ostatnim czasie. Częścią sukcesu może być także fakt, że polskie gwiazdy pozują nago w pięknych okolicznościach przyrody. A kiedy za oknem chłód i plucha, ucieczka do ciepłych krajów, nawet za pomocą zdjęć gwiazd, wydaje się porządanym eskapizmem, potrzebnym polskim internautom.

Redakcja poleca

Roznegliżowany Rafał Maślak dołącza do grupy rozebranych polskich celebrytów 

Najnowszą gwiazdą polskiego świata showbiznessu, która pokazuje swoje wdzięki w wodzie, jest Rafał Maślak. Polski model, okrzyknięty Misterem Polski w 2014 roku, pochwalił się właśnie na swoim koncie na Instagramie zdjęciami z najnowszej sesji ze swoim udziałem.

– Fajnie dziś było wrócić do pozowania. Trochę już zacząłem się skreślać jako model – podpisał post, który opublikował w czwartek 19 stycznia 2023 wieczorem.

Seria ośmiu fotografii, które znalazły się na koncie @rafalmaslak w ciągu pierwszych godzin od publikacji zdążyła zebrać ponad trzynaście tysięcy „lajków” oraz przeszło cztery tysiące komentarzy. Zdjęcia wykonane zostały przez Rafała Jonkisza, a przy sesji pomagał także znajomy Maślaka – Robert Kupisz. Obaj panowie skomentowali zresztą najnowszy post mężczyzny.

Jonkisz napisał: No nie zapomniałeś mister senior, jak to jest. Kupisz dodał: Super model i fotograf.

Rafał Maślak zebrał prawie cztery tysiące komentarzy pod swoimi zdjęciami

W swoim poście polski celebryta zapytał także fanów o to, które zdjęcie podoba im się najbardziej. Był to strzał w dziesiątkę, gdyż pod postem pojawiła się ponad cztery tysiące komentarzy, a fani spierają się, które zdjęcie i poza są najlepsze. Nawet jeśli ktoś krytykuje pomysły gwiazdora, on sam na tym zyskuje, bo każdy kolejny komentarz zwiększa jego zasięgi na platformie Instagram. Obecnie Rafał Maślak ma już 384 tysiące obserwujących, a liczba ta zwiększa się każdego dnia.

Redakcja poleca

Rafał Maślak niczym Massimo z „365 dni”

Jedna z fanek Maślaka wspomniała zaś, że dostrzega podobieństwo fotografii ze zdjęciami Michelle Morrone, czyli słynnego Massimo z serii adapacji powieści Blanki Lipińskiej365 dni”.

– Normalnie jak Massimo z „365 dni” – rzuciła żartobliwie komentująca

– To jak jazda na rowerze – odpisał polski model.

Drugim skojarzeniem internautów był brytyjski piosenkarz Peter Andre, które nazwisko kilkakrotnie przewijało się w komentarzach fanów. Rafał Maślak co najmniej kilku fanom przypomniał autora dwunastu płyt i uczestnika wielu znanych i uznanych angielskich programów typu reality show. Maślak nie komentował już tego podobieństwa. 

Redakcja poleca

Czytaj także:  Cichopek i Kurzajewski podjęli przełomową decyzję dotyczącą ich związku

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów