Paul Montana skomentował "romans" z gwiazdą "Sanatorium miłości". Zdradził z nią Ilonę Felicjańską?

02.02.2023 12:08

Joanna Dyrkacz z "Sanatorium miłości 5" została posądzona o romans z mężem Ilony Felicjańskiej. Joanna zaprzeczyła plotkom, co na to Paul Montana? Oto co były mąż modelki powiedział o znajomości z gwiazdą show TVP.

Ilona Felicjańska i Paul Montana
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Dyrkacz z 5. edycji "Sanatorium miłości" miała uwieść męża Ilony Felicjańskiej. Takie plotki rozeszły się na salonach po tym, gdy na jednej z imprez zauważono Paula Montanę w towarzystwie "nowej przyjaciółki".

Asia, która od lat zna się z Iloną Felicjańską i Paulem Montaną, musiała gęsto się tłumaczyć i choć zapewniła, że żadnego romansu nie było, warszawski światek i tak podejrzewał ją o najgorsze.

Niedawno Joanna wróciła pamięcią do afery z Paulem Montaną i wyjaśniła, jak naprawdę było. 

- Ja go zaprosiłam na tę imprezę i tam po prostu siedzieliśmy. To był absurd! Myśmy się tak śmiali z tego, ale było mi przykro, bo ja kocham Ilonę... - powiedziała, drwiąc z krążących plotek.

Mąż Ilony Felicjańskiej miał romans z Joanną z "Sanatorium miłości"?

Teraz do sprawy odniósł się Paul Montana. Były mąż Ilony Felicjańskiej zaprzeczył, aby z Joanną łączyło go coś więcej niż trwająca od blisko sześciu lat przyjaźń.

Jak zrobili nam zdjęcia i ogłosili, że jesteśmy parą, to mieliśmy z tego wielki ubaw. Znamy się za dobrze i za długo, byśmy byli razem. Asia jest dla mnie jak siostra. Nie patrzy się na taką osobę seksualnie. Nigdy tego nie było z dwóch stron. Ten przykład pokazuje, że istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną. My bardziej nie moglibyśmy się do siebie zbliżyć. Łączy nas piękna przyjaźń bez żadnych podtekstów i to jest piękne - zapewnił Paul Montana w rozmowie z "Faktem". 

Ilona i Paul gościli u Joanny w Nowym Jorku, z kolei ona była świadkową na ich ślubie, który odbył się w Londynie. Amerykanin wyznał w wywiadzie, że uwielbia ich mądre i kojące rozmowy,  żartobliwie nazywane przez niego "asioterapią".

- To pogodna kobieta i ogromnie piękna. Jest w niej ogromna szczerość - rozpływa się na przyjaciółką Paul Montana i jednocześnie dziwi się, dlaczego Asia zdecydowała się wziąć udział w "Sanatorium miłości". - Troszkę mnie zaskoczyło, że zdecydowała na ten program, nie myślałem, że rzuci się na coś takiego - mów Montana. Ale mimo wszystko życzy Joasi spełnienia w miłości po jej ciężkich przeżyciach z byłym partnerem

Paul Montana zapewnił, że Ilona Felicjańska nigdy nie była zazdrosna o Joannę, ponieważ nigdy nie dawał jej do tego powodów. Nie przeszkadza mu też fakt, że kobiety nadal utrzymują ze sobą kontakt po rozpadzie jego związku z Felicjańską. 

loader