Iwona z "Sanatorium miłości" ostrzega przed jednym uczestnikiem. Ma już na koncie dwie "ofiary"

27.01.2023 19:28

Iwona Mazurkiewicz z "Sanatorium miłości 2" z niepokojem przygląda się sytuacji w bieżącej edycji randkowego show. Narzeczona Gerarda podzieliła się opinią o jednym z mężczyzn biorących udział w turnusie. Iwona ostrzega przed nim panie. 

Sanatorium miłości 5
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Iwona Mazurkiewicz była uczestniczką 2. edycji "Sanatorium miłości" w TVP. Na planie poznała o prawie 20 lat starszego Gerarda Makosza i nawiązała z nim bliską relację. Po programie znajomość potoczyła się lawinowo. Obecnie Iwona i Gerard przygotowują się do ślubu połączonego z hucznym weselem i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, zostaną małżeństwem jeszcze w tym roku.

Sanatorium miłości: Iwona przestrzega panie przed Zdzisławem 

Iwona chętnie udziela się w mediach i często gości w śniadaniówce TVP, gdzie wypowiada się na tematy bliskie seniorom. Naturalnie śledzi też kolejne edycje "Sanatorium miłości". W bieżącym sezonie Iwonie nie podoba się zachowanie jednego z kuracjuszy, Zdzisława, który jej zdaniem nieelegancko skacze z kwiatka na kwiatek. 

Ostatnio mieliśmy niefajną sytuację z miłosnymi zawirowaniami. Wydawało się, że Zdzisław z Ulą mają się ku sobie, a tu on zaczął się zalecać do Anity. Z Gerardem powiedzieliśmy jednoznacznie, że jak ktoś się nam podoba od początku, to nie kokietujemy innych osób. W życiu nie chciałabym mieć partnera, co skacze z kwiatka na kwiatek - skomentowała Iwona w rozmowie z "Faktem". 

Według byłej kuracjuszki "fałszywe sygnały wysyłane kobiecie to oszustwo", dlatego panie powinny ostrożnie angażować się w relację ze Zdzisławem. Niestety Iwona już dostrzegał pierwsze "ofiary" uczestnika. 

- Ula i Anita to jego ofiary. Oby się z nim nie związały, bo on nie zapewni wierności - podsumowała szczerze Iwona. 

Nie za ostro? W końcu uczestnicy dopiero się poznają. Na poważne deklaracje przyjdzie jeszcze czas. 

loader