Sanatorium miłości: dwie pary w czułościach na ukrytej kamerze. Do czego doszło?

30.01.2023 10:14

Rozwój wydarzeń w Sanatorium miłości” zdecydowanie przyspiesza. W piątym odcinku show TVP widzowie mogli m.in. obejrzeć przygody kuracjuszy na zamku. Uczestnicy zamieniali się pokojami, a dwie pary zdecydowanie nie mogły się od siebie odkleić. Wszystko uchwyciła kamera monitoringu. Coś jest na rzeczy?

Sanatorium miłości
fot. screen TVP VOD Sanatorium miłości s5e5

W Sanatorium miłości” robi się coraz goręcej. Zdecydowanie widać, kogo do siebie ciągnie, a kto nadal nie może podjąć wyboru. Ewa była na randce z Józkiem, która zaczęła się poważnym spięciem. Potem Asia spotkała się ze Zbigniewem, a wieczorem Ula i Asia nie chciały opuszczać swoich adoratorów. Czułości dawali sobie na korytarzu.

Zobacz także: Iwona z "Sanatorium miłości" ostrzega przed jednym uczestnikiem. Ma już na koncie dwie "ofiary"

Sanatorium miłości: kuracjusze nie mogli się od siebie oderwać

W piątym odcinku widzowie mogli być świadkami w połowie nieudanej randki Ewy i Józka. Kuracjuszka nie chciała wejść do jacuzzi, ponieważ znają się zbyt krótko. Po spotkaniu powiedziała jednak, że „wąsacz ma szansę”.

Potem doszło do spotkania Asi i Zbigniewa. Kuracjuszka stwierdziła, że oboje są przeciwnościami, ale jednak coś ich do siebie ciągnie. Od pierwszego odcinka wydawali się sobie bliscy, a widzowie łączyli ich w parę. Potem seniorzy wybrali się do zamku w Sobkowie. Dzięki wygranej w powożeniu bryczką Iwona i Krzysztof poszli na randkę.

Podczas ogniska Darek próbował poderwać Anitę, ale chyba nic z tego. Po mile spędzonym wieczorze nadszedł czas rozejść się do łóżek. Kto z kim zamieszkał w pokoju? Tego widzowie kompletnie się nie spodziewali.

Anita chciała zamieszkać z Krzysztofem i tym samym zostawiła Ulę na lodzie. Na pomoc ruszyła Asia i zaproponowała, że będzie towarzyszyć ukochanej Zbigniewa. Ostatecznie Anita wylądowała w jednym pomieszczeniu z Bożenką. Wśród seniorów dało się wyczuć kryzys – Ula czuła się „zdradzona” przez Anitę, a Bożena przez Asię. Zdzisław też nie krył swojego rozczarowania, ponieważ miał nadzieję, że tę noc spędzi z Ulą.

Pary mieszane nie wypaliły – być może seniorzy jeszcze nie są gotowi na więcej, a być może wstydzą się kamer. Jednak monitoring przyłapał na korytarzu dwie pary, które wręcz nie mogły się od siebie oderwać. Asia i Zbigniew dali sobie całusa i mocno przytulali się przed pójściem spać. Z kolei Ula dość długo całowała się ze Zdzisławem i nie chciała wypuścić ukochanego z objęć. Zostaną parą turnusu i wygrają miłość? Czas pokaże - tymczasem zobaczcie nagranie z ukrycia.

loader
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS