Obserwuj w Google News

„Miłość, miłość w Zako... sanatorium“. Czy uczestnicy „Sanatorium Miłości“ są razem? Jest komentarz

2 min. czytania
27.01.2023 16:58
Zareaguj Reakcja

„Sanatorum Miłości“ znów rozgrzewa do czerwoności. Właśnie dowiedzieliśmy się, czy najgorętsza para najnowszej edycji jest razem. Wiemy, co łączy Joannę i Andrzeja.

„Miłość, miłość w Zako... sanatorium“. Czy uczestnicy „Sanatorium Miłości“ są razem? Jest komentarz
fot. Instagram/Asia.Dyrkacz/screen

„Sanatorium Miłości” znów budzi żywe emocje. W ostatnich dniach fani programu rozrywkowego Telewizji Polskiej żyją pytaniem: czy Joanna Dyrkacz i Andrzej Sikorski są parą?

Redakcja poleca

Uczucie kwitnie w „Sanatorium Miłości”

Joanna Dyrkacz to jedna z najpopularniejszych uczestniczek piątej edycji reality show Telewizji Polskiej „Sanatorium Miłości”. Kobieta wróciła do Polski po tym, jak przez czterdzieści lat żyła w Stanach Zjednoczonych. Życie Dyrkacz było bardzo burzliwe i pełne zaskakujących zdarzeń. Wedle materiałów portalu Dziennik.pl uczestniczka programu była w młodości modelką i właścicielką agencji pośrednictwa pracy. Wraz z partnetami założyła też Teatr Chopina, a w poprzednich latach walczyła też z uzależnieniem od alkoholu. To ostatnie doprowadziło ją do założenia fundacji, pomagającej osobom, znajdującym się w podobnej do niej sytuacji.

Teraz kobieta gotowa jest na nową miłość.

– Jestem gotowa, by się zakochać. Teraz to najlepszy moment mojego życia. Pomimo swojego wieku, naprawdę wiem, kim jestem, znam swoje cechy, zarówno te ujemne, jak i dodatnie – zdradziła w jednym z odcinków show.

„Szukaj, a znajdzie”: Joanna na randce z Andrzejem

Kilka dni temu uczestniczka programu podzieliła się w swoich mediach społecznościowych zdjęciem z randki z Andrzejem Sikorskim. Fotografię podpisała:

– Szukaj, a znajdziesz, mówi przysłowie – co ewidentnie nawiązywało do jej celów znalezienia miłości w progamie. 

Co jednak ciekawe – zapytana wprost o rozwkit życia emocjonalnego przez dziennikarza portalu Plejada, Joanna odpowiedziała:

– Spotkałam się z Andrzejem na kawę, więc trudno powiedzieć o jakiekolwiek relacji.

Joanna i Andrzej to nie jedyna para, której kibicują widzowie

Jak niedawno informowaliśmy nie tylko Andrzej i Joanna zyskali sympatię widzów. Wielu odbiorców programu kibicuje także miłości Adama i Bożeny. Internauci podkreślają, że „jak tego nie robić”, skoro seniorzy nie odstępuję siebie na krok?

Jak pisaliśmy w artykule z 22 stycznia: „Para miała już szansę spotkać się na randce i liczy na więcej! Adam uważa swoją wybrankę za przemiłą, sympatyczną kobietę. Bożenie z kolei podoba się jego bródka i siwizna”. Czy to dobra baza pod wybuch wulkanu miłości? Czas pokaże.

„Sanatorium Miłości” – gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki?

Nowe odcinki programu Telewizji Polskiej dostępne są co niedziela o 21.20 na antenie kanału TVP1. Dotychczasowe odcinki można oglądać także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Z Chajzerem coraz gorzej? Ludzie porażeni jego wygłupami na planie. "To aż razi" [WIDEO]

RadioZET.pl/Dziennik.pl/Instagram

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów