Obserwuj w Google News

Ostra rywalizacja o kobiety w „Sanatorium miłości”. Adam i Bożena zostaną parą?

2 min. czytania
22.01.2023 19:09
Zareaguj Reakcja

Zaskoczenia w „Sanatorium miłości”. Zakochani odnajdą się w „labiryncie miłości”. Seniorów czekają też warsztaty z mimem i odgrywanie scenek. Czy między uczestnikami zacznie rodzić się uczucie?

sanatorium-miłości-ostra-rywalizacja-o-kobiety-adam-i-bożena-zostaną-parą
fot. Instagram (@sanatorium_milosci_tvp)

Sanatorium miłości” ponownie zaskoczy widzów. W 4. odcinku piątego sezonu programu będzie miała miejsce zacięta rywalizacja o kobiety. Na seniorów czeka też cała masa aktywności. Marta Manowska zaprosi ich do „labiryntu miłości”. Emeryci otworzą się na zajęciach jogi śmiechu i pójdą na kreatywne warsztaty z mimem. Nie zabraknie też miejsca na szczere wyznania i romantyczne uniesienia. Uczestnicy randkowego show nie będą mogli narzekać na nudę i znów zarażą widzów pozytywną energią.

Redakcja poleca

„Sanatorium miłości”. Zacięta walka o kobiety i seniorzy w „labiryncie miłości”

Dużym zaskoczeniem dla seniorów ma być specjalnie przygotowany przez Martę Manowską „labirynt miłości”, w którym panowie będą musieli odnaleźć swoje partnerki. Być może widzowie dowiedzą się, czy Zdzisław zdecyduje się na spotkanie z Ulą, czy ponownie wybierze Anitę. Widzom bardzo nie spodobało się, że ostatnio to ją zaprosił na randkę. Czy Ula ma jeszcze szansę na związek ze Zdzichem?

Z kolei Krzysztof będzie się zalecał do Iwony. Podczas jednego z zadań uczestnicy będą musieli pomalować swoje twarze. W nietypowej sytuacji mężczyzna dostrzeże okazję do zalotnego żartu. „Kurde, żebym Cię przez przypadek nie pocałował, bo będą jaja” - zwróci się do Iwony, która na razie sceptycznie podchodzi do jego miłosnych starań.

- Nigdy przy Iwonce tak blisko nie byłem. Kolana dochodziły do kolan i przechodziła jeszcze oprócz tego malowania tak zwana energia kolanowa - opisze „romantyczne” uniesienia mężczyzna.

„Sanatorium miłości”. Rodzi się nowe uczucie. Adam i Bożena zostaną parą?

Seniorzy wezmą też udział w warsztatach z mimem, podczas których dobiorą się w pary i będą musieli odegrać krótką scenkę. Kiedy wielu uczestników będzie zwracać na siebie uwagę, pozwalając sobie na widowiskowe zaloty, na uboczu rodzić się będzie uczucie. Adam i Bożena nie będą odstępować się na krok.

Para miała już szansę spotkać się na randce i liczy na więcej! Adam uważa swoją wybrankę za przemiłą, sympatyczną kobietę. Bożenie z kolei podoba się jego bródka i siwizna. Czy przygotowania do wspólnej scenki i wykonanie artystycznego makijażu zbliży do siebie kuracjuszy?

Widzów czeka też niezwykły konkurs. Panowie staną w szranki i będą rywalizować o serce uczestniczek „Sanatorium miłości”. Chętni zgłoszą się do siłowania na ręce. Kto zwycięży?

Nowy odcinek programu „Sanatorium miłości” już w niedzielę, 22 stycznia, o godzinie 21:20 na antenie TVP1.