Obserwuj w Google News

Roszady w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Miszczak planuje kolejne zwolnienia?

2 min. czytania
31.05.2023 09:06
Zareaguj Reakcja

Widzowie „Twoja twarz brzmi znajomo” nie mają chwili spokoju. Ledwo przyzwyczaili się do nowego składu programu Polsatu, a już huczy o kolejnych zwolnieniach. Kogo tym razem może pożegnać Edward Miszczak?

roszady-w-twoja-twarz-brzmi-znajomo-edward-miszczak-planuje-kolejne-zwolnienia
fot. Pawel Wodzyński/East News, Instagram (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Edward Miszczak rozpoczął prawdziwą rewolucję w Polsacie. Nowy dyrektor programowy nie boi się zwolnień i ma zamiar odświeżyć ofertę programową stacji. Widzowie są oburzeni wyrzuceniem Katarzyny Dowbor z „ Naszego nowego domu”. Wcześniej głośno było o zwolnieniach w show „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Okazuje się, że nowy sezon programu może przynieść kolejne zmiany. Kto podpadł Miszczakowi i może stracić pracę?

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Czeka nas kolejna rewolucja? Wiemy, kto może wylecieć z show

W ostatnim sezonie show „Twoja twarz brzmi znajomo” z pracą pożegnali się Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Michał Wiśniewski. Później zwolniona z Polsatu została Katarzyna Dowbor. Ta informacja doprowadziła fanów programu „Nasz nowy dom” do wściekłości. Twardy orzech do zgryzienia miał także syn dziennikarki, Maciej Dowbor.

Prezenter podobno myślał o odejściu z „TTBZ”. Ponoć odbył nawet pierwsze rozmowy z produkcją, a potrzebę solidarności z matką sugerowali mu także internauci. Ostatecznie Maciej Dowbor pozostał prowadzącym, do czego miała go namawiać sama Katarzyna Dowbor.

- Absolutnie zabroniłam mu [odchodzić - przyp. red.]. Powiedziałam: „Nie wolno ci synu tego robić, bo robisz fajną rzecz, to jest fajny program”. Lubię też oglądać ten program. Zwłaszcza, że występują tam niezwykle zdolni ludzie i on to robi bardzo dobrze. Absolutnie nigdy w życiu bym tego nie chciała - powiedziała prezenterka w rozmowie z Super Expressem.

Redakcja poleca

Okazuje się jednak, że wkrótce Maciej Dowbor może już nie mieć takich dylematów. Według informacji portalu Shownews.pl Edward Miszczak myśli o zwolnieniu dziennikarza. Nowemu dyrektorowi programowemu miały się nie spodobać słowa, które Maciej wypowiedział ze sceny Polsat SuperHit Festiwal.

- Edward Miszczak jest zły na Maćka Dowbora za pozdrowienia dla mamy ze sceny podczas festiwalu. Sam Maciej nie jest gotowy, by odejść i kalkulował, co bardziej mu się opłaca wizerunkowo, czy odejście za matką, czy zwolnienie. W Polsacie zastanawiają się, jak to się skończy. Chodzą głosy, że Maciej może wylecieć z „TTBZ”, a nowy sezon programu poprowadzą Krzysztof Ibisz i Maciej Rock - miała powiedzieć informatorka ShowNews.pl.

Myślicie, że te plotki się potwierdzą i wkrótce Polsat rozwiążę umowę z kolejną osobą z rodziny Dowborów?

Polsat SuperHit Festiwal 2023
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET