Obserwuj w Google News

Maciej Dowbor chciał odejść z Polsatu? To ona sprawiła, że zmienił decyzję

2 min. czytania
30.05.2023 08:54
Zareaguj Reakcja

Wielu fanów Katarzyny Dowbor uważa, że jej syn powinien zrezygnować z pracy w Polsacie. Wszystko przez zwolnienie prowadzącej programu „Nasz nowy dom”. Maciej Dowbor nadal będzie jednak pracował przy show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Dlaczego podjął taką decyzję?

maciej-dowbor-chciał-odejść-z-polsatu-to-ona-sprawiła-że-zmienił-decyzję
fot. Piotr Kamionka/East News

Maciej Dowbor miał twardy orzech do zgryzienia. Edward Miszczak zwolnił jego mamę, Katarzynę Dowbor. Prowadząca programu „ Nasz nowy dom” wyznała, że poczuła się upokorzona przez władze Polsatu. Gospodarz show „ Twoja twarz brzmi znajomo” zaczął się więc podobno zastanawiać, czy nie powinien solidarnie odejść ze stacji. Ponoć odbył nawet pierwsze rozmowy z produkcją „TTBZ”. Szybko okazało się jednak, że nie ma zamiaru rezygnować z pracy. Zaczął nawet ostro odpowiadać fanom, którzy sugerowali mu zmianę decyzji. Teraz wyszło na jaw, dlaczego postanowił pozostać w Polsacie.

Maciej Dowbor myślał o odejściu z Polsatu. „Zabroniłam mu”

Ostatnio Maciej Dowbor zaskoczył widzów na Polsat SuperHit Festiwal. Prezenter zwrócił się do swojej mamy i wypowiedział wzruszające słowa ze sceny. - To było cudowne. Powiem szczerze, że bardzo, bardzo mnie to wzruszyło. Nie spodziewałam się tego, bo on mi nic nie powiedział, bo to było na żywo. Oglądałam oczywiście festiwal, oglądałam syna w akcji - powiedziała Katarzyna Dowbor w wywiadzie dla Super Expressu.

Portal podaje, że zachowanie prowadzącego „Twoja twarz brzmi znajomo” miało nie spodobać się Edwardowi Miszczakowi. Dobre relacje z matką są jednak dla Macieja Dowbora najważniejsze. Okazuje się, że Katarzyna Dowbor w chwilach kryzysu mogła liczyć zarówno na syna, jak i synową, Joannę Koroniewską.

- Dzieciaki stanęły za mną murem i to jest fantastyczne. Zawsze mogę na nie liczyć. Po moim zwolnieniu dzieciaki przyjechały do mnie do domu i zrobiliśmy burzę mózgów. Mieli tysiące pomysłów na mnie. Ja byłam w szoku. Od razu akcja-reakcja. Walczymy. „Mamo, nie martw się. Jesteś wielka, jesteś świetna. Dasz sobie radę!” - opowiadała gwiazda.

Redakcja poleca

Dziennikarka w rozmowie z se.pl nie chciała jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy jej syn myślał o rezygnacji z pracy w Polsacie. - Różne były pomysły - zdradziła. Okazuje się jednak, że to właśnie Katarzyna Dowbor zabroniła mu odchodzić ze słonecznej stacji.

- Absolutnie zabroniłam mu. Powiedziałam: „Nie wolno ci synu tego robić, bo robisz fajną rzecz, to jest fajny program”. Lubię też oglądać ten program. Zwłaszcza, że występują tam niezwykle zdolni ludzie i on to robi bardzo dobrze. Absolutnie nigdy w życiu bym tego nie chciała - zapewniła.

Polsat SuperHit Festiwal 2023
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET