Obserwuj w Google News

Maciej Dowbor powinien odejść z Polsatu i „iść za rodziną”? Ostro odpowiedział fance

2 min. czytania
09.05.2023 19:00

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z Polsatu było szokiem dla fanów programu „Nasz nowy dom”. Część z nich uważa, że Maciej Dowbor powinien zareagować i ze względu na mamę solidarnie odejść ze słonecznej stacji. Prezenterowi chyba nie do końca podoba się ten pomysł.

maciej-dowbor-powienien-odejść-z-polsatu-i-iść-za-rodziną-ostro-odpowiedział-fance
fot. VIPHOTO/East News, Piotr Kamionka/East News

Maciej Dowbor od wielu lat jest związany z Polsatem. Zanim został gospodarzem show „ Twoja twarz brzmi znajomo”, prowadził wraz z Agnieszką Popielewicz i Maciejem Rockiem program „Świat się kręci”, a następnie „Got to Dance. Tylko taniec”. Informacja o zwolnieniu jego mamy ze słonecznej stacji musiała być dla niego ciosem. Katarzyna Dowbor znika z programu „Nasz nowy dom”. Czy jej syn postanowi wziąć przykład z Piotra Gąsowskiego, który miał odejść z „TTBZ” po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej i także zrezygnuje z pracy w Polsacie?

Redakcja poleca

Maciej Dowbor odejdzie z Polsatu po zwolnieniu Katarzyny Dowbor?

Dziennikarze Pudelka poinformowali, że prezenter zdążył już porozmawiać z producentami programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Czy postanowi odejść z show Polsatu? Zdaniem jednej z jego fanek powinien okazać wsparcie matce i solidarnie zrezygnować z fuchy w słonecznej stacji.

- Powinieneś sam opuścić tę telewizję i iść za rodziną, a nie głupie filmiki wstawiać. Dla matki zrobiłabym to od razu, ale czas pokaże, co liczy się w życiu. Chociaż widząc ten głupi filmik, odpowiedź nasuwa się jedna - napisała w komentarzu na Instagramie rozczarowana zachowaniem dziennikarza internautka.

Obserwatorka Dowbora zareagowała na nagranie prezentera, który wyśmiał spekulacje o jego odejściu z show „TTBZ”. Po przeczytaniu komentarza „fanki” najwyraźniej jednak nie było mu do śmiechu. Dziennikarz wyjątkowo ostro skomentował wypowiedź internautki.

- O tym, co robię w życiu, decyduję tylko i wyłącznie ja osobiście i żaden internetowy troll nie będzie mi mówił, jakie mam podejmować decyzje! Pozdrawiam czule - odpowiedział na zaczepkę.

Dobrze zareagował? A może rzeczywiście powinien zrezygnować z pracy w geście solidarności z matką?

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS