Małgorzata z "Rolnika" przeszła metamorfozę. To bardzo odważna zmiana

18.03.2023 10:09

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" rozwija się w roli influencerki. Niedawno podzieliła się z fanami efektami spektakularnej metamorfozy. Wizyta w salonie fryzjerskim zmieniła ją nie do poznania. Jak była uczestniczka miłosnego show TVP wygląda teraz?

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" TVP
fot. Instagram: @rolnikwszpilkach

Dla wielu osób wiosna jest czasem zmian. Żegnając zimę, niektórzy decydują się na totalne rewolucje wizerunkowe. Przykładem tego jest Małgorzata Rozenek, która niedawno pożegnała się z blondem. Od kilku dni na jej głowie króluje piękny brąz i choć celebrytka zmieniła się nie do poznania, żaden z jej domowników nie zauważył różnicy.

W przypadku Małgorzaty Borysewicz jest jednak zupełnie inaczej. Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę, która nie umknie nawet największym ignorantom.

"Rolnik szuka żony" w TVP: Małgorzata Borysewicz przeszła metamorfozę

Małgorzata z 4. odsłony miłosnego show TVP rozwija się w roli influencerki. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 200 tysięcy użytkowników. Gwiazda "Ronika" dzieli się z nimi pięknymi wspomnieniami, szczegółami ze swojego prywatnego życia i przepisami kulinarnymi. Niedawno opublikowała na swoim koncie relację, w której pochwaliła się zmianą, na którą się zdecydowała.

Do tej pory znakiem rozpoznawczym Małgorzaty Borysewicz były długie, opadające na ramiona włosy. Jednak taka fryzura najwyraźniej jej się znudziła. Borysewicz udała się do fryzjera i wróciła do domu całkiem odmieniona. Na insta story pokazała się w nowej fryzurze. Trzeba przyznać, że nie każda kobieta zdecydowałaby się na tak ostre cięcie.

I znowu milo, lekko i przyjemnie. Oraz kobieco podkreśliła Borysewicz.
Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram: @rolnikwszpilkach

Czy krótsze włosy jej pasują?

loader

Źródła: RadioZET.pl/Instagram:@rolnikwszpilkach