Obserwuj w Google News

Małgorzata Borysewicz z "Rolnika" zdradziła swoją tajemnicę. Tak dba o figurę

2 min. czytania
29.12.2022 22:49
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Borysewicz od dawna zachwyca internautów swoją figurą. Gwiazda "Rolnika" w końcu zdradziła swoje tajemnice. Okazuje się, że za jej wygląd odpowiada dieta.

Małgorzata Borysewicz z "Rolnika" zdradziła swoją tajemnicę. Tak dba o figurę
fot. Screen/Instagram: @rolnikwszpilkach

Małgosia Borysewicz zdobyła sympatię widzów w 2017 roku, biorąc udział w czwartej edycji hitowego show "Rolnik szuka żony". Po zakończeniu emisji programu z gwiazdy TVP stała się... influencerką. Dziś prowadzi instagramowego bloga, który obserwuje prawie 200 tysięcy osób. Publikuje na nim przepisy kulinarne, swoje przemyślenia oraz fotografie, które niejednokrotnie wprawiają internautów w zachwyt.

Jakiś czas temu Borysewicz przyznała, że uznaje pewne standardy dotyczące wyglądu, którym jej zdaniem sprostać powinny nawet kobiety w ciąży.

Balansowanie na krawędzi od Kopciuszka w gumowym obuwiu płaskim do rolniczki w szpilkach ma swoje odbicie w braku może nie tyle czasu, a może tylko w wyborze działań, które mam wpojone, by zrobić. Wiecie co, zmieniło się ostatnio to, że wolę być ludzka. Lubię też od czasu do czasu wsunąć te szpilki i naprawdę nie lubię kobiet w ciąży bez grama makijażu (choć odrobina zamienia bladość w podkreślenie kobiecego w tym czasie uroku). Nad systematyką pewnie nie popracuję, na bank dalej będę ogarniać wsio w jeden wieczór. Mąż jest bardziej w tym skrupulatny — powiedziała.

Zobacz także: Światowy rekord w „Rolnik szuka żony”. Manowska pojawi się na czterech ślubach

Rolnik szuka żony 4. Małgosia powiedziała, jak dba o swoją sylwetkę

Pod wieloma fotografiami, publikowanymi na profilu Borysewicz, sekcja komentarzy pęka w szwach od komplementów na temat figury influencerki. Część fanów od dawna zachodzi w głowę, w jaki sposób Małgosia trzyma linię, jednocześnie nie rezygnując z łakoci, których zdjęcia wstawia do sieci.

Podczas niedawnego Q&A internauta zapytał ją wprost:

Jak utrzymujesz tak piękną sylwetkę?

Borysewicz postanowiła udzielić szczerej odpowiedzi i rozwiać wszelkie wątpliwości. Okazuje się, że w jej przypadku przepis na zdrowe, szczupłe ciało jest banalnie prosty — wystarczy ograniczyć spożycie kilku grup produktów.

W mojej sytuacji konieczne jest ograniczenie pszenicy. Tak wyglądam po tygodniu z glutenem. Ograniczenie mięsa, cukru, laktozy i pszenicy (nie eliminacja) — wytłumaczyła gwiazda.

rolnik-szuka-żony-małgosia-borysewicz-dba-o-sylwetkę
fot. Screen/Instagram: @rolnikwszpilkach

Właściwa dieta to podstawia zdrowia. W przypadku Małgosi Borysewicz ograniczenie spożycia wymienionych grup produktów przyniosło zadowalające efekty. Dzięki temu gwiazda może cieszyć się szczupłą sylwetką i bez skrępowania pozować do zdjęć w obcisłych kreacjach.

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @rolnikwszpilkach