Obserwuj w Google News

Światowy rekord w „Rolnik szuka żony”. Manowska pojawi się na czterech ślubach

2 min. czytania
29.12.2022 14:06
Zareaguj Reakcja

Marta Manowska opowiedziała o ślubnych planach uczestników randkowych programów Telewizji Polskiej. W „Rolnik szuka żony” padł światowy rekord. Zaskoczyli też zakochani seniorzy z „Sanatorium miłości”.

światowy-rekord-w-rolnik-szuka-żony-manowska-będzie-gościem-na-czterech-ślubach
fot. Artur Zawadzki/East News

Marta Manowska to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej, która swą popularność zawdzięcza prowadzeniu programów takich jak „ Sanatorium miłości” i „ Rolnik szuka żony”. Okazuje się, że prezenterka jest bardzo związana z uczestnikami telewizyjnych reality-shows i utrzymuje z nimi kontakt również po zakończeniu nagrań programów. Wkrótce gwiazda będzie się bawić aż na czterech ślubach par poznanych przed kamerami.

Redakcja poleca

„Rolnik szuka żony”. Cztery śluby i światowy rekord w programie

Marta Manowska jakiś czas temu w rozmowie z Faktem opowiedziała o zakończonym już 9. sezonie „Rolnika”, który miał być wyjątkowo szczęśliwy dla uczestników.

To był chyba światowy rekord, bo w żadnej edycji na świecie nie powstały cztery pary na pięć w finale „Rolnik szuka żony”. I one trwają

- przekonywała gospodyni randkowego hitu TVP.

Prowadząca „Rolnika” zdradziła, że w przyszłym roku odbędą się aż cztery śluby par stworzonych w telewizyjnym programie. Manowska miała już otrzymać zaproszenie na ceremonię najmłodszych uczestników ostatniej edycji show, czyli Michała i Ady. Wkrótce na ślubnym kobiercu staną też Kamil i Asia z sezonu ósmego. Zakochani niedawno zostali też rodzicami.

Huczne wesele na ponad 100 osób zorganizują też Marta i Paweł z „Rolnik szuka żony 7”. Choć wzięli oni skromny ślub cywilny w czerwcu 2022 roku, przełożyli zabawę na rok 2023, ponieważ w rodzinie Pana Młodego zaplanowanych było już w tym czasie sporo podobnych uroczystości.

Zobacz także: Norbi nowym prowadzącym „Rolnik szuka żony”? W TVP huczy od plotek

Na tym jednak nie koniec bowiem Marta Manowska ma być też gościem na weselu Iwony i Gerarda z drugiej edycji „Sanatorium miłości”. Choć senior ma już 80 lat, postanowił sformalizować związek z młodszą o dwie dekady ukochaną.

Spodziewam się więc czterech ślubów, a co będzie dalej, to nie wiem, bo rok jest długi. Plany się mnożą

- podsumowała prezenterka, wspominając o „innych zmianach życiowych” i jej planach związanych z wyjazdem do Azji.

Czyżby niedługo sama Marta Manowska będzie zapraszać gości na jej ślub i wesele?