Ciężarna Roksana z „Rolnik szuka żony” trafiła do szpitala. Fani zaniepokojeni

15.03.2023 10:09

Roksana z ósmej edycji „Rolnik szuka żony” nie znalazła miłości w programie. Po zakończeniu emisji udało jej się poznać mężczyznę swojego życia i zajść w ciążę. Uczestniczka show TVP zaniepokoiła fanów zdjęciami ze szpitala.

Rolnik szuka żony
fot. screen Instagram schminkenbysarna

Roksana była jedną z uczestniczek programu Rolnik szuka żony”. Wraz z Aleksandrą i Teresą walczyła o względy Stanisława. Żadnej z dziewczyn nie udało się zdobyć serca rolnika. Teraz Roksana pokazała zdjęcia ze szpitala, do którego trafiła na dwa miesiące przed porodem. Przestraszeni internauci dopytywali, czy wszystko jest w porządku.

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Krystyna zdradziła płeć dziecka. Wychowa je z Agnieszką

Rolnik szuka żony: ciężarna Roksana trafiła do szpitala

Roksana, Aleksandra i Teresa nie podbiły serca Stanisława. Uczestniczki zostały odesłane z gospodarstwa, ale po emisji „Rolnik szuka żony” cieszyły się powodzeniem wśród mężczyzn. Roksana na szczęście znalazła swojego rycerza na białym koniu.

Kilka miesięcy temu Roksana i jej wybranek, Kamil, pochwalili się, że czekają na swoje pierwsze dziecko. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” chętnie dzieliła się z internautami efektem sesji ciążowych i dokumentowała rosnący brzuszek.

Roksana pochwaliła się zostaniem mamą w 4. miesiącu ciąży. Informowała, że wszystko jest dobrze, a na świat ma przyjść chłopiec. Termin wyznaczono na początek maja. Niestety, nagle przyszła mama trafiła do szpitala.

Uczestniczka show TVP pokazała zdjęcie ze szpitalnego łóżka, potem opublikowała fotografię wege posiłku. Postanowiła uspokoić internautów, którzy zaczęli masowo do niej pisać i dopytywać o powody hospitalizacji.

- Dziękuję za wszystkie wiadomości od Was. Jesteśmy na obserwacji. Pozdrawiam wszystkie kobietki, które bardzo się o nas troszczą i podczas swojej pory karmienia wysyłają mnóstwo wsparcia – poinformowała Roksana.

Roksana Rolnik szuka żony szpital
fot. screen Instagram schminkenbysarna
Roksana Rolnik szuka żony szpital
fot. screen Instagram schminkenbysarna
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen