Obserwuj w Google News

Rodzina Kory zabrała głos po krytyce, jaka spadła na Cleo po gali TVP

2 min. czytania
16.11.2022 18:31
Zareaguj Reakcja

Cleo wystąpiła na uroczystej gali z okazji 70-lecia stacji TVP. Wokalistka zaśpiewała jeden z utwór Kory, a jej wykonanie nie przypadło do gustu internautów. Celebrytka odpowiedziała na słowa krytyki, jednak nie uspokoiło to zniesmaczonych fanów. Do sprawy postanowiła odnieść się rodzina zmarłej Jackowskiej.

Cleo/Kora Jackowska
fot. TRICOLORS/East News/ Screen Facebook/Kora

Jubileuszowy koncert z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej był nie lada wydarzeniem – w gali udział wzięło wiele znanych postaci ze świata muzyki – 13 listopada telewidzowie mogli podziwiać na antenie TVP m.in. Edytę Górniak, Nataszę Urbańską czy Rafała Brzozowskiego.

Zobacz także:  Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski debiutują jako para na imprezie TVP

Cleo skrytykowana za wykonanie utworu Kory. Co na to rodzina Jackowskiej?

Jedną z gwiazd, które zaszczyciły uroczystość swoją obecnością była Cleo, która wykonała utwór „To tylko Tango” z repertuaru zespołu Maanam, na którego czele przez lata stała legenda polskiego rocka, Kora Jackowska.

Odtworzenie przeboju nie do końca spodobało się widzom, a jedna ze stacji radiowych w dosadnych słowach skomentowała wokalny popis celebrytki.

Myślicie, że Kora przewraca się w grobie po tym duecie?

– padło pytanie, które wyprowadziły Cleo z równowagi.

Redakcja poleca

Trenerka „The Voice Kids” skomentowała przykrą sytuację na swoim facebookowym profilu.

Jestem zażenowana sytuacją, w której stacja radiowa grająca wielkie przeboje komunikuje się wpisami, chcąc wzbudzić negatywne emocje i prowokować hejt

– nie kryła emocji celebrytka.

Po pełnym żalu oświadczeniu stacja zdecydowała się na przeprosiny. Okazało się, że do wydarzenia odniosła się też rodzina zmarłej Kory.

Dostałam wiadomość z przeprosinami od redakcji Radia Złote Przeboje za niefortunny wpis. Przyjmuję przeprosiny i cieszę się, że redakcja podeszła do tematu świadomie i odpowiedzialnie. (...) Dostałam też wiadomości od rodziny Kory i jej dawnej manager z bardzo ciepłym przyjęciem mojego występu – i to jest dla mnie najważniejsze

– poinformowała Cleo za pośrednictwem Facebooka.

Pod jej postem od razu pojawiły się głosy poparcia dla piosenkarki. „Twój występ był fantastyczny, włożyłaś w niego całe swoje serducho” – można przeczytać w sekcji komentarzy.

A Wy co myślicie o występie Cleo na gali z okazji 70-lecia TVP?

Gwiazdy, które odeszły w 2020 roku
21 Zobacz galerię
fot. LUKASZ SOLSKI/ Artur Zawadzki// Tomasz Urbanek/East News