Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski debiutują jako para na imprezie TVP

2 min. czytania
13.11.2022 21:38
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są najgorętszą parą ostatnich miesięcy. Prezenterzy "Pytania na śniadanie" zadebiutowali jako para zakochanych na koncercie z okazji 70-lecia TVP.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. VIPHOTO/East News

Cichopek i Kurzajewski debiutują jako para na imprezie TVP. To najbardziej komentowany związek 2022 roku. Paulina Smaszcz poinformowała, że jej były mąż jest w związku z Katarzyną Cichopek, a następnie wszystko potoczyło się bardzo szybko. Gwiazda "M jak miłość" i dziennikarz zadebiutowali jako para na koncercie z okazji 70-lecia TVP.

Zobacz także: Ku rzopki spacerują z psem Bono. Zrobili na złość Smaszcz? [FOTO]

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski debiutują jako para na imprezie TVP

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pojawili się w Teatrze Wielkim w Warszawie, gdzie 13 listopada zaplanowano koncert z okazji 70-lecia stacji TVP. Para prezenterów z "Pytania na śniadanie" coraz śmielej pokazuje się publicznie i w ten sposób zadebiutowała na czerwonym dywanie jako para zakochanych.

Redakcja poleca

"Kurzopki", jak ochrzcili ich fani, udzieli też pierwszego wspólnego wywiadu i skomentowali nową sytuację.

Naprawdę, niby pierwszy raz, gdy oficjalnie jesteśmy razem, ale to nie jest nasz pierwszy raz na ściance razem, bo pracujemy ze sobą już od ponad dwóch lat. Dobrze, czujemy się bardzo dobrze, dziękujemy. - powiedziała Katarzyna Cichopek reporterce portalu party.pl.

Kurzajewski zdradził też, że od początku świetnie mu się pracuje z Katarzyną Cichopek w "Pytaniu na śniadanie". Dodał, że ma nadzieję, że nadal będzie się im dobrze układało w pracy.

Rewelacyjnie, od samego początku i jestem przekonany, że będzie to wyglądało tak cały czas - wyznał w rozmowie z party.pl.

Poniżej można zobaczyć zdjęcia pary z czerwonego dywanu. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wymieniali czułe spojrzenia i widać, że dobrze się czują w swoim towarzystwie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. VIPHOTO/East News

Zobacz także: Elżbieta Jaworowicz znowu zaśpiewała w "PnŚ". Internauci ją zmiażdżyli

RadioZET.pl/party.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News