Obserwuj w Google News

Rafał Grabias z „Królowych życia” już nie jest gejem? Zaskoczył nowym zdjęciem

2 min. czytania
02.07.2023 15:35

Rafał Grabias zaskoczył swoich fanów wymownym zdjęciem. Widać go z kobietą w dwuznacznej sytuacji. Gej z „Królowych życia” zmienił orientację? Fani ruszyli z gratulacjami.

Rafał Grabias jest z kobietą?
fot. Instagram/@rafalgrabias/screen

Rafał Grabias dał się poznać dzięki show „ Królowe życia”, gdzie występował jako partner Gabriela Seweryna. Panowie cieszyli się bardzo dużą sympatią widzów, aż do chwili, kiedy okazało się, że nie są już razem. Od tamtej pory jednak minęło już przeszło dwa i pół roku, a panowie ułożyli sobie oddzielne życie. Obydwaj z nich wciąż wzbudzają duże zainteresowanie i nie zniknęli całkiem z show-biznesu. Rafał Grabias regularnie pojawia się w telewizji – niedawno zaskoczył widzów odwiedzinami w „Pytaniu na śniadanie”, a teraz na swoim Instagramie zrobił coś, co wręcz zszokowało jego fanów. Pokazał się w dwuznacznej sytuacji z kobietą.

Rafał Grabias z „Królowych życia” już nie jest gejem?

Rafał Grabias ma na Instagramie blisko 180 tysięcy fanów. Mimo że z udziału w „Królowych życia” zrezygnował już kilka lat temu, to fani programu wciąż go pamiętają i śledzą jego perypetie. Rafał chętnie dzieli się swoim życiem i ostatnio opublikował zdjęcie, które wywołało wśród internautów duże kontrowersje. Okazuje się, że gej z „Królowych życia”, były partner Gabriela Seweryna, pozuje wtulony w kobietę. Do zdjęcia Rafał Grabias dodał wymowny komentarz: "Miłość jest w powietrzu".

- Love is in the air – napisał Rafał Grabias.

Do tych wymownych kilku słów dodał jeszcze czerwone serduszko.

Redakcja poleca

Nic dziwnego, że internauci bardzo szybko zaczęli w komentarzach przesyłać gratulacje, a nawet wyłoniła się dyskusja na temat tego, czy słynny gej z „Królowych życia” zmienił swoją orientację i jest w związku z kobietą. Tym, którzy mają wątpliwości, należy wyjaśnić, że kobietą ze zdjęcia jest słynna polska scenarzystka, reżyserka i producentka, a tak że wnuczka Gustawa Arnolda Fibigera (ostatniego właściciela Fabryki Fortepianów i Pianin Arnold Fibiger w Kaliszu) – Judyta Fibiger. Prawdopodobnie Rafał Grabias spotkał się z nią przy okazji jakiegoś eventu i po prostu uwiecznił to na swoim Instagramie

Warto dodać, że Rafał Grabias od dłuższego czasu jest w związku, jednak zdjęć z jego partnerem próżno szukać w sieci. Były ukochany Gabriela Seweryna doszedł do wniosku, że nie chce już medialnej relacji.

- Mam w sobie spokój, a w sercu maj. Jestem zakochany. Jak będę pewien, to o tym poinformuje. Nie chciałbym mieć medialnego związku, teraz jak już jest ta osoba, to na pewno tylko dla mnie. Ta osoba nie jest z show-biznesu. W show-biznesie jak są dwie silne osobowości, jeszcze narcystyczne, to byłoby źle – stwierdził jakiś czas temu na łamach Jastrząb Post.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl