Rafał Grabias z „Królowych życia” o Julii Wieniawie. „Butna, pyszna i zarozumiała”

30.01.2023 14:56

Rafał Grabias znany z programu „Królowe Życia” powrócił do konfliktu Julii Wieniawy z Pauliną Koziejewską i bezlitośnie wypowiedział się na temat zachowania młodej artystki. Celebryta przekonuje, że nie jest osamotniony w swych ocenach, a Wieniawa nie może pochwalić się dobrą opinią wśród kolegów i koleżanek z branży.

rafał-grabias-z-królowych-życia-o-julii-wieniawie-butna-pyszna-i-zarozumiała
fot. Pawel Wodzynski/East News

Julia Wieniawa chyba już przyzwyczaiła się do tego, że jej osoba wzbudza skrajne emocje. Artystka przekonuje w wywiadach, że nie chce być traktowana jak celebrytka „od niczego” i stara się budować swój dorobek aktorski. Niedawno wydała także swoją płytę „Omamy”. Niestety nie powstrzymało to Pauliny Koziejewskiej przed przykrym komentarzem wymierzonym w Wieniawę. Partnerka Macieja Orłosia skrytykowała odważną kreację gwiazdy, sugerując, że między innymi właśnie przez dobór takich stylizacji Julia nie jest traktowana poważnie. Wieniawa zdziwiła się wypowiedzią Koziejewskiej i zapowiedziała, że „chętnie porozmawia sobie z Pauliną, kiedy po raz kolejny na evencie przyjdzie całować jej tyłek”. Niespodziewanie o zapomnianej aferze przypomniał Rafał Grabias z „Królowych Życia”, który ostro skrytykował Julię Wieniawę.

Rafał Grabias z „Królowych życia” miażdży Julię Wieniawę. „Możemy pozbyć się Julki raz na zawsze”

Rafał Grabias dał się poznać szerszej publiczności, kiedy dołączył do ekipy uczestników show „Królowe Życia”. W programie TTV występował razem z ówczesnym partnerem, Gabrielem Sewerynem. W niedawno udzielonym wywiadzie gwiazdor reality-show przypomniał o konflikcie Wieniawy i Koziejewskiej. Rafał nie pozostawił na Julii suchej nitki i w mocnych słowach skomentował kłótnię celebrytek.

- To tylko świadczy o młodej zarozumiałej dziewczynie. Myślę, że gdyby nie media, to kariera Julii Wieniawy nie byłaby tak obszerna i myślę, że to był jej wielki błąd, a za błędy się płaci. Proponuję, żeby jeszcze kilku dziennikarzom tak odpowiedziała, a naprawdę możemy pozbyć się Julki raz na zawsze - ocenił w rozmowie z portalem przeambitni.pl wypowiedź gwiazdy Grabias.

Swego czasu Paulina Koziejewska domagała się przeprosin od Julii Wieniawy. Grabias nie sądzi, że aktorka zdecydowała się na podobny krok. Zdradził też, co o piosenkarce mówią jego znajomi z branży.

- Ja Julii nie śledzę ani na Instagramie, ani jej kariery, natomiast wielokrotnie dochodziły mnie słuchy, że jest taka bardzo butna i pyszna. Myślę, że życie da jej porządną lekcję - skwitował.

Myślicie, że część celebrytów rzeczywiście aż tak gorzko wypowiada się między sobą na temat Julii Wieniawy?

loader