Obserwuj w Google News

„Pytanie na Śniadanie”. Tomasz Kammel nie mógł się powstrzymać. Ida Nowakowska w szoku

2 min. czytania
02.05.2023 14:10
Zareaguj Reakcja

Ostatnie wydanie „Pytania na Śniadanie” zaskoczyło widzów niekonwencjonalnym duetem prowadzących. Obok Idy Nowakowskiej pojawił się Tomasz Kammel, który zszokował współprowadzącą swoim zachowaniem. Prezenter TVP nie mógł się powstrzymać!

pytanie-na-śniadanie-tomasz-kammel-nie-mógł-się-powstrzymać-ida-nowakowska-w-szoku
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)

Pytanie na Śniadanie” ostatnio zaskoczyło telewidzów, gdy w programie pojawiła się Anna Popek. Prezenterka do niedawna nie miała stałego współprowadzącego i pojawiała się na ekranie w towarzystwie Aleksandra Sikory i Tomasza Wolnego. Wkrótce okazało się, że partner Idy Nowakowskiej będzie tworzył też drugi duet z Anną Popek. Tymczasem nieoczekiwanie obok Tomasza Kammela nie pojawiła się Izabella Krzan, a wcześniej wspomniana gwiazda „ You Can Dance - Nowa generacja”. To jednak nie roszady wśród gospodarzy porannego programu Telewizji Polskiej wzbudziły największe zdziwienie podczas ostatniego wydania „PnŚ”. Ida Nowakowska była w szoku, obserwując to, co robił Tomasz Kammel.

Redakcja poleca

Tomasz Kammel pałaszował smakołyki w „Pytaniu na Śniadanie”. „Kocham czosnek”

Jednym z tematów poruszonych w programie TVP były pomysły na udane grillowanie. W studiu pojawili się bloger, Piotr Andruszko oraz dietetyczka, Justyna Mizera. Goście opowiedzieli, co wrzucić na ruszt, by zjeść smacznie i zdrowo. Spostrzegawczy Tomasz Kammel szybko zauważył, że zaproponowali oni nie tylko mięsne potrawy.

- Grillowanie jest jedną z najlepszych form obróbki warzyw - powiedziała ekspertka. - Chcesz powiedzieć, że Piotr nie zbezcześcił właśnie mojej ukochanej rzymskiej sałaty? - zapytał Kammel i nie czekając na odpowiedź, rzucił się na grillowane warzywo. - Tomek, ile ty jesz, to jest niesamowite - zuważyła szczerze zdziwiona Nowakowska, wpatrując się w proces degustacji telewizyjnego partnera.

Kammel nie przejmował się obecnością kamer i z zadowoleniem pałaszował przygotowane przez gości smakołyki. - Zrobię to, jak zawsze, dla państwa, dla was zawsze się poświęcam - żartował. Po konsumpcji początkowo nie chciał zdradzić, czy warzywa z grilla mu smakowały. - Musiałbym jeszcze popróbować, ale wygląda na to, że jest nieźle - stwierdził, a po chwili wyraził lekkie zaniepokojenie. - Doprawiłeś to porządnie czosnkiem, więc właśnie skasowałeś mnie, jeśli chodzi o kontakty socjalne - zwrócił się do kucharza. - Kocham czosnek, więc jeśli chodzi o kontakt ze mną, to jest OK - uspokoiła go rozbawiona Nowakowska.

Podoba Wam się ich niestandardowy duet? Powinni występować razem częściej na ekranie?

tomasz-kammel-zajada-smakołyki-z-grilla-w-pytaniu-na-śniadanie
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)
pytanie-na-śniadanie-ida-nowakowska-tomasz-kammel-zajada-smakołyki-z-grilla
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)