Obserwuj w Google News

Kammel drwi z show TVN w „Pytaniu na Śniadanie”. Program „na pół gwizdka”

2 min. czytania
23.02.2023 13:16
Zareaguj Reakcja

Tomasz Kammel zaskoczył widzów „Pytania na Śniadanie” i zakpił z konkurencji. Dziennikarz wyśmiał show TVN, ale zapomniał, że TVP także ma w tej kwestii sporo za uszami.

pytanie-na-śniadanie-kammel-wyśmiał-show-tvn-program-na-pół-gwizdka
fot. Artur Zawadzki/East News

Tomasz Kammel pozwolił sobie ostatnio na złośliwość wymierzoną w konkurencyjną stację. Prowadzący „ Pytania na Śniadanie” rozmawiał wraz z Izabellą Krzan i zaproszonymi do studia TVP gośćmi o trikach, które ułatwiają zaśnięcie małym dzieciom. Nieoczekiwanie wbił szpilę pomysłodawcom jednego z show TVN.

Redakcja poleca

„Pytanie na Śniadanie”. Tomasz Kammel kpi z „Hipnozy” TVN. Co na to Filip Chajzer?

Jednym z przedstawionych w „PnŚ” sposobów na szybki sen był masaż głowy. Ostatnio zdobył on dużą popularność na Tik Toku. Na początku widzowie Telewizji Polskiej zobaczyli wyżej wspomniane nagranie. Następnie głos zabrał Tomasz Kammel, który porównał zaprezentowany trik do hipnozy i wyśmiał show TVN.

- Pamiętam, że kiedyś w pewnej konkurencyjnej stacji był program o hipnozie. I ta hipnoza tam, zdaje się, taka była na pół gwizdka. Chciałbym wiedzieć, czy ten film, który tu oglądamy, też jest na pół gwizdka skuteczny, czy te dziwne, charakterystyczne ruchy mogą naprawdę realnie uśpić dziecko? - zapytał.

Prezenter wspomniał o „Hipnozie”, programie prowadzonym przez Filipa Chajzera. Show odniosło spektakularną klapę, a krytycy powątpiewali w skuteczność przeprowadzanej na uczestnikach show hipnozie. Uważni telewidzowie mieli też dostrzec wśród biorących udział w „eksperymencie” osoby znane z paradokumentów stacji.

Co ciekawe nie tak dawno temu w „Pytaniu na Śniadanie” prowadzący także rozmawiali o dyskusyjnych umiejętnościach hipnotyzerów. „Królikiem doświadczalnym” został wtedy inny gospodarz śniadaniówki TVP, Łukasz Nowicki, który „odleciał” podczas seansu hipnotycznego.

Myślicie, że gdyby tamto wydanie prowadził Tomasz Kammel, nie zdecydowałby się on na podobny krok i nie poddałby się hipnozie?