Obserwuj w Google News

Przybysz i Dąbrowski spodziewają się bliźniąt? Zaskakujące informacje

2 min. czytania
24.02.2023 11:20
Zareaguj Reakcja

Są jeszcze przed trzydziestką, a już mają wszystko — karierę, sławę i dzieci. Jednak dwie pociechy to dla nich za mało. Niedawno Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski poinformowali, że po raz kolejny zostaną rodzicami. Możliwe, że wkrótce powitają nie jedną, a dwie pociechy. Czy Sylwia Przybysz urodzi bliźnięta?

Przybysz i Dąbrowski spodziewają się bliźniąt? Zaskakujące informacje
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Sylwia Przybysz jest w ciąży. Na początku miesiąca 24-latka i jej 26-letni mąż, Jan Dąbrowski, przekazali fanom radosną nowinę. Od tamtej pory fani z niecierpliwością wyczekiwali informacji o płci i imieniu wyczekiwanej pociechy. W końcu Jan Dąbrowski uchylił rąbka tajemnicy. Opublikowane przez niego nagranie może sugerować, że niedługo para celebrytów powita w domu nie jedno, a dwoje dzieci.

Zobacz także: Sylwia Przybysz ukrywała ciążę. Dlaczego to zrobiła?

Sylwia Przybysz jest w ciąży. Urodzi bliźnięta?

Jan Dąbrowski zamieścił na TikToku nagranie, w którym zgadywał płeć przyszłych dzieci gwiazd internetu. W tym celu użył emotikon. I tak przy pseudonimie Wersow pojawiła się twarz dziewczynki, obok Zuzi Boruckiej chłopca, a koło Lil Masti — kolejna dziewczynka. Uwagę internautów zwrócił fakt, że jedynie obok nazwiska Sylwii Przybysz Jan Dąbrowski umieścił dwie emotikony. Czy to możliwe, że wyczekują aż dwójki berbeci?

Jan Dąbrowski nie chciał jednak zdradzać wszystkiego. Wygląda na to, że zamierza jeszcze trzymać swoich fanów w niepewności. Pod koniec wideo na ekranie pojawia się enigmatyczny napis "ZOBACZYMY". Na więcej szczegółów internauci będą musieli jeszcze poczekać.

Redakcja poleca

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ukrywali informacje o kolejnej ciąży

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są szczęśliwymi rodzicami dwóch pociech. Życie prywatne influencerów wzbudza sensację zwłaszcza ze względu na ich młody wiek. W końcu niejeden dwudziestoparolatek z pewnością przyznałby, że nie jest gotowy na założenie rodziny. Jednak Przybysz i Dąbrowski podchodzą do tego zupełnie inaczej. Mimo to nie jest im łatwo.

Sylwia Przybysz wyznała, że zależało jej na ukrywaniu informacji o kolejnej ciąży. Miało to jednak negatywny wpływ na jej życie zawodowe. Niedawno influencerka skarżyła się, że przez to straciła wiele szans na zarobek.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Nie czułam się komfortowo, wychodząc z domu, licząc się z tym, że ktoś zobaczy, ciężko było się ukrywać. Ciężko chodzić ciągle w dresach, swetrach, nie mogłam chodzić na takie wydarzenia, nie mogłam w pełni działać na moim Instagramie, musiałam sporo współprac odrzucać. To było ciężkie i utrudniało pracę - wyznała w rozmowie z Party.pl.

Rodzicielskie obowiązki odbiły się także na karierze Jana Dąbrowskiego, który jakiś czas temu skarżył się na brak czasu, by zająć się karierą.

Ciężko się to łączy, jeśli mam być szczery. Troszeczkę czuję, że zaniedbałem YouTube'a. (...) Da się to pogodzić, ale nie jest łatwo, każdy rodzic o tym wie - zdradził w rozmowie z Plotkiem.
Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/TikTok: @jdabrovsky/Plotek.pl/Party.pl