Obserwuj w Google News

Sylwia Przybysz jest w trzeciej ciąży. 24-letnia influencerka spodziewa się kolejnego dziecka

2 min. czytania
05.02.2023 18:56
Zareaguj Reakcja

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się trzeciego dziecka. Młode gwiazdy YouTube'a przekazały radosne wieści o ciąży na Instagramie. Do 24-latki i jej 26-letniego męża płyną gratulacje. 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to popularna para influencerów, którzy wypłynęli dzięki aktywności na YouTube. Sylwia, będąc nastolatką, zaczynała od śpiewania coverów. W 2015 roku została laureatką konkursu YouTube Young Stars i nagrała klip do debiutanckiego singla "Plan", w którym gościnnie zaśpiewał Mezo. Z kolei Jan Dąbrowski to youtuber zajmującym się tematyką gier komputerowych. Był także prowadzącym "The Voice Kids" w TVP2.

Para mimo młodego wieku zdążyła już założyć rodzinę. W 2020 roku 20-letniej wówczas Sylwii i o dwa lata starszemu Janowi urodziła się córka Pola. Kilka miesięcy później influencerzy poinformowali o kolejnej ciąży, a w styczniu 2021 roku powitali na świecie drugą córkę - Nelę. Obecnie Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się trzeciego dziecka. 

Redakcja poleca

Sylwia Przybysz w ciąży. Oczekuje trzeciego dziecka z Janem Dąbrowskim

24-letnia Sylwia Przybysz jest w kolejnej ciąży, o czym zawiadomiła fanów, wstawiając na Instagram zdjęcie z ciążowej sesji. Do gwiazdy social mediów i 26-letniego Jana Dąbrowskiego popłynęły gratulacje od fanów. Rodzice Poli i Neli nie zdradzili na razie szczegółów kolejnej ciąży ani płci wyczekiwanego dziecka. 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub w czerwcu 2022 roku. Uroczystość miała tradycyjny charakter. Młodzi rodzice przysięgli sobie dozgonną miłość przed Bogiem w kościele, a potem szaleli na hucznym weselu.