Obserwuj w Google News

Sylwia Przybysz ukrywała ciążę. Dlaczego to zrobiła?

2 min. czytania
12.02.2023 11:49
Zareaguj Reakcja

Ma 24 lata, zrobiła niezwykłą karierę w show-biznesie i niedługo zostanie mamą po raz trzeci. Sylwia Przybysz przez pewien czas trzymała informację o kolejnej ciąży w tajemnicy. "Jakbym mogła, to bym do końca ciąży nic nie mówiła" — przyznała w rozmowie z serwisem plotkarskim.

Sylwia Przybysz ukrywała ciążę. Dlaczego to zrobiła?
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się trzeciego dziecka. 24-letnia celebrytka i jej starszy o dwa lata mąż powiadomili fanów o kolejnej ciąży — jak na influencerów przystało — poprzez Instagrama. Przybysz wzięła udział w ciążowej sesji, której efekty opublikowała w mediach społecznościowych. W sekcji komentarzy standardowo pojawiły się komplementy i życzenia kierowane w stronę młodych rodziców. Fani wciąż nie doczekali się jednak szczegółów dotyczących ciąży. Celebrytka nie ujawniła płci ani imienia wyczekiwanego dziecka.

Zobacz także: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ochrzcili drugą córkę. "Mały aniołek" [FOTO]

Sylwia Przybysz ukrywała ciążę. Zdradziła powód

Informacja o kolejnej ciąży Sylwii Przybysz była dla fanów sporym zaskoczeniem. Celebrytka przez długi czas ukrywała przed internautami ciążowy brzuszek, co miało ogromny wpływ na jej pracę. Gwiazda wyjaśnia, że przez to wiele współprac przeszło jej koło nosa.

Nie czułam się komfortowo, wychodząc z domu, licząc się z tym, że ktoś zobaczy, ciężko było się ukrywać. Ciężko chodzić ciągle w dresach, swetrach, nie mogłam chodzić na takie wydarzenia, nie mogłam w pełni działać na moim Instagramie, musiałam sporo współprac odrzucać. To było ciężkie i utrudniało pracę. - powiedziała w rozmowie z Party.pl.

Przybysz zasugerowała też, że nie rozgłaszała informacji o swoim stanie, ponieważ chciała nacieszyć się nim w gronie najbliższych.

Chociaż jakbym mogła, to bym do końca ciąży nic nie mówiła i sama ze sobą przeżyła ten czas w gronie rodzinnym, ale musiałabym całkowicie rezygnować z pracy, a to kocham - dodała.

Zobacz także: Jan Dąbrowski o ojcostwie. "To jest moje oczko w głowie"

Kim jest Sylwia Przybysz?

Sylwia Przybysz urodziła się 28 sierpnia 1998 roku w Ciechanowie. Zrobiła karierę, publikując covery popularnych piosenek na platformie YouTube. W 2014 roku podpisała kontrakt z wytwórnią My Music. W 2015 wypuściła pierwszy singiel — "Plan". Dziś na swoim koncie ma pięć albumów studyjnych i kilka kolaboracji z największymi nazwiskami polskiej sceny popowej. Śpiewała m.in. z Verbą i Mezem.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Party.pl