Joanna Liszowska boi się o swoje dzieci. Coś im grozi?

07.02.2023 10:22

Joanna Liszowska jest mamą Emmy i Stelli, które powoli wchodzą w wiek nastoletni. Przed nimi sporo wyzwań i zdaniem Liszowskiej współczesny świat może nieźle dać im w kość. Czego obawia się aktorka?

Joanna Liszowska boi się o swoje córki. Coś im grozi?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Kiedyś było lepiej? Joanna Liszowska twierdzi, że dawniej pomijało się pewne tematy, co zapewne skutkowało tym, że nastolatkowie i ich rodzice nie byli świadomi niebezpieczeństw, które czyhały na młodych ludzi.

Nie wiem, czy kilkanaście lat temu było bezpieczniej. Może o pewnych rzeczach się nie mówiło. W każdym świecie, w każdej relacji pokusy i zagrożenia się pojawiają. Niebezpieczni ludzie krążą w każdym środowisku. powiedziała w Super Expressie.

Jej lęk jest umotywowany troską o pociechy. Aktorka twierdzi, że kobieta nigdy nie przestaje się martwic o swoje dzieci.

Kiedy kobieta staje się matką, pojawia się troska i lęk, który będzie jej towarzyszył do samego końca zaznaczyła.

Mimo to Liszowska najwyraźniej nie zamierza podcinać skrzydeł swoim córkom. Dodała, że pozwoli im zdecydować o tym, jaką ścieżką kariery pójdą.

"Jakąkolwiek decyzje podejmą odnośnie swojej przyszłości, nam rodzicom pozostaje tylko dzieci wspierać" — powiedziała.

Zobacz także: Co się stało z Joanną Liszowską? Internautów zaniepokoił jej nowy wygląd [FOTO]

Kim jest Joanna Liszowska?

Joanna Liszowska jest aktorką, piosenkarką i dziennikarką. Na szklany ekran weszła w 2002 roku, zaledwie rok po ukończeniu szkoły aktorskiej. Zagrała wtedy w "Szpitalu na perypetiach", a później pojawiła się także w "Kasi i Tomku" oraz w "M jak miłość". W ten sposób jej kariera zaczęła nabierać rozpędu. Z czasem zaczęła być zapraszana do programów rozrywkowych. W 2006 roku mogliśmy ją oglądać w "Tańcu z gwiazdami", a rok później pojawiła się w "Jak oni śpiewają".

Wizytówką Liszowskiej była jej charakterystyczna uroda. Aktorka dwukrotnie przyjęła propozycję wzięcia działu w sesji zdjęciowej dla Playboy'a.

W jej aktorskim portfolio znajdują się między innymi role w "Na dobre i na złe", "Kryminalnych" i w "Przyjaciółkach".

loader

Źródła: RadioZET.pl/Se.pl