Obserwuj w Google News

Czesław Mozil nie chce mieć dzieci. „Co by z nich wyrosło?”

3 min. czytania
18.01.2023 20:14
Zareaguj Reakcja

Czesław Mozil od lat jest w szczęśliwym małżeństwie, jednak wyznał, że nie planują z żoną posiadania potomstwa. Jak wyjaśnił gwiazdor, na ich decyzje złożyło się wiele czynników. Piosenkarz podzielił się również ważną refleksją na temat bycia rodzicem.

Czesław Mozil
fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News

Czesław Mozil urodził się w Polsce, ale znaczną część swojego życia spędził w Danii, dokąd wyjechał z rodzicami jako pięciolatek. Muzyk ma na swoim koncie ogromny dorobek artystyczny – podczas pobytu za granicą współtworzył rockową grupę „Tesco Value”, a po powrocie do kraju zdobył ogromną popularność dzięki formacji „Czesław Śpiewa” oraz roli jurora w programie „X-Factor”.

Zobacz także:  Czesław Mozil i Hania Rani z nowym utworem "Z miłości". Sprzeciwiają się przemocy domowej

Czesław Mozil ma ustabilizowane życie. Nie brakuje mu potomka?

Prywatnie celebryta od 2016 roku jest mężem Doroty Zielińskiej, którą poślubił w tajemnicy przed mediami.

Mogę zdradzić, że wesele kosztowało 2 tysiące złotych. Była najbliższa rodzina. Jak ktoś chce wiedzieć, jak zrobić wesele bez zadłużania się, niech pisze do mnie. Jestem ekspertem. Fotograf nie wiedział o tym, że to jest nasze wesele

– wyjawił Mozil w programie „Duży w Maluchu”.

Para poznała się lata wcześniej przy okazji współpracy. Jak wyznała żona gwiazdora, nie od razu między nimi zaiskrzyło. A przynajmniej oboje nie do końca zdawali sobie z tego sprawę.

Znamy się 11 lat. Na początku wspólnie otworzyliśmy firmę, zostaliśmy przyjaciółmi. Znajomi sugerowali, że coś "dzieje się" między nami, ale ja pytałam szczerze zdziwiona: "Zaraz, między kim a kim?! O co wam chodzi?". Oboje uparcie odsuwaliśmy od siebie te uwagi, myśli, uczucia

 – mówiła projektantka w wywiadzie dla magazynu „Viva!”.

Czesław Mozil nie zostanie ojcem. „Łatwo zrobić, trudno wychować”

Para wielokrotnie podkreślała, że nie planuje mieć dzieci. Decyzja podjęta przez małżeństwo jest głęboko przemyślana i nie zapowiada się, by coś się miało w tej kwestii zmienić.

- Chciałem powiedzieć, że świadomie podjęliśmy z Dorotą taką, a nie inną decyzję i jesteśmy szczęśliwi. A złożyło się na to wiele powodów. Spotkaliśmy się dość późno, już jako dojrzali ludzie i stwierdziliśmy, że nie będziemy rodzicami. Najważniejsze dla nas jest to, żeby nasz związek się rozwijał. Natomiast każdy ma prawo do swojej decyzji w tym temacie – tłumaczył Czesław Mozil w rozmowie z „Plejadą”.

Mimo to dociekliwi fani często zasypują piosenkarza pytaniami na temat ewentualnego potomka. Gwiazdor postanowił nieco dokładniej wyjaśnić fanom, dlaczego nie mają na co liczyć.

Tak, jak odpowiadam cały czas – nie będę ojcem z różnych powodów. Wybraliśmy taką drogę, a też spotkaliśmy się z moją Dorotą bardzo późno (...). Jestem muzykiem, mam taki i taki wizerunek. Niektórzy by mówili, że dobrze, że nie mam dzieci, bo co by z nich wyrosło?

– mówił w rozmowie z „Co za tydzień”.

Podzielił się też cenną obserwacją, którą powinien wziąć sobie do serca Jakub Rzeźniczak, słynący z nikłego zainteresowania swoimi pociechami.

Zwracam uwagę tylko na to, że dzieci łatwo zrobić, ale bardzo trudno wychować, a o tym bardzo dużo ludzi zapomina

– podsumował słusznie Czesław Mozil.

Zgadzacie się?

RadioZet.pl/”Viva!”/”Plejada”/”Co za tydzień”

Jennifer Aniston
10 Zobacz galerię
fot. East News