Obserwuj w Google News

Poruszenie w "Pytaniu na śniadanie". Opczowska miała łzy w oczach, gdy to zobaczyła

2 min. czytania
02.10.2023 18:19
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Opczowska wzruszyła się na wizji w "Pytaniu na śniadanie". Gdy na antenie TVP wyemitowano fragment występu, prezenterce zaszkliły się oczy. Widzowie byli świadkami poruszającej sceny. 

Małgorzata Opczowska wzruszyła się w "Pytaniu na śniadanie"
fot. screen "Pytanie na śniadanie"/TVP

Małgorzata Opczowska to prezenterka TVP, znana z programu "Pytanie na śniadanie". Do niedawna prowadziła wydania z Łukaszem Nowickim, który jednak po 13 latach zdecydował się odejść z telewizji publicznej. Obecnie Małgorzata Opczowska jest jedną z najbardziej lubianych gospodyń porannego pasma. Gwiazdę związaną z Jackiem Łęskim z TVP Info można było podziwiać w poniedziałkowym wydaniu programu, gdzie miała miejsce poruszająca scena. 

Redakcja poleca

Małgorzata Opczowska wzruszyła się w "Pytaniu na śniadanie"

Prowadząca showbiznesowy kącik "Pnś" Anna Lewandowska w rozmowie z Małgorzatą Opczowską poruszyła temat koncertu "Rytmy Dwójki", wyemitowanego na antenie TVP2 koncertu z udziałem gwiazd. Przed weekendem widzowie mieli okazję usłyszeć znane hity w nowych aranżacjach, w tym piosenkę "List do matki" ("Do ciebie mamo") z repertuaru Violetty Villas w niezwykłym wykonaniu Alicji Węgorzewskiej i zwyciężczyni "The Voice of Poland", Marty Budrynowicz.

Prowadzące "Pytanie na śniadanie" były pod wrażeniem wokalnego popisu duetu. Emocje w studiu nagle wzięły górę, co szczególnie było widać po Małgorzacie Opczowskiej. Prezenterka wyraźnie się wzruszyła, a w jej oczach stanęły łzy. 

- Mam ciarki, naprawdę - wyznał, ledwie powstrzymując się od płaczu, i przyznała, że zawsze gdy słyszy tę piosenkę Violetty Villas, przypominają jej się jej własne emocje z dzieciństwa.

Mimo wzruszenia uśmiech nie zniknął z jej twarzy. Po chwili jednak wszystko wróciło do normy. Małgorzata Opczowska opanowała się i przeszła do komentowania pozostałych wydarzeń ze świata gwiazd. 

Nie przegap
Te-gwiazdy-nie-wstydzą-się-Boga-Niektóre-nawet-zawdzięczają-mu-życie
21 Zobacz galerię
fot. JACEK KOZIOL/East News