Obserwuj w Google News

Anna Kalczyńska doznała obrażeń na wakacjach. Aż polała się krew

2 min. czytania
02.10.2023 15:06
Zareaguj Reakcja

Anna Kalczyńska w końcu znalazła czas, aby odpocząć. Wraz z mężem, Maciejem Maciejowskim, udała się do Egiptu. Niestety podczas uczestnictwa w jednej z atrakcji polała się krew. Wygląda to dość boleśnie.

Anna Kalczyńska miała wypadek w Egipcie
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Anna Kalczyńska we wrześniu 2014 roku dołączyła do ekipy „Dzień dobry TVN”. W czerwcu 2023 roku zakończyła współpracę ze stacją – tak samo jak Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka ma więc teraz dość sporo czasu. Postanowiła wybrać się do Egiptu i wypróbować lokalne atrakcje. Nie przewidziała, że może ryzykować zdrowiem.

Zobacz także:  Andrzej Chyra spowodował stłuczkę. Jak teraz czuje się aktor?

Anna Kalczyńska doznała obrażeń na wakacjach

Anna Kalczyńska, jej mąż i kilka przyjaciółek szaleli w Egipcie. Postanowili nauczyć się kitesurfingu – dość ekstremalnego sportu, podczas którego na wodzie musimy zapanować nad deską z przymocowanym do niej latawcem. Mąż dziennikarki był zachwycony.

Redakcja poleca

- Kite safari w Egipcie to niesamowita przygoda! Mój pierwszy, ale nie ostatni raz – napisał Maciej Maciejowski na Instagramie i dodał kilka zdjęć.

Na ujęciach można było zobaczyć boleśnie poranione dłonie dziennikarki oraz jej męża. Wykorzystali wiele plastrów, aby zatamować lecącą krew. Kitesurfing na pewno był niesamowitą przygodą, byle nie pozostały po niej blizny.

„Latanie szybowcem chyba jednak delikatniejsze dla dłoni” - śmiała się jedna z komentujących.

Nie przegap
Związki gwiazd - pary z dużą różnicą wieku
11 Zobacz galerię
fot. Instagram:@karoskiba