Obserwuj w Google News

Opozda na zdjęciu prosto z wanny. Mróz komentuje. „Jesteśmy głodni skandalu”

2 min. czytania
20.02.2023 15:21
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz po raz kolejny podsycili plotki o ich romansie. Pisarz wymownie skomentował zdjęcie aktorki, która zapozowała w wannie. Czyżby jednak naprawdę mieli się ku sobie?

opozda-na-zdjęciu-prosto-z-wanny-mróz-komentuje
fot. TRICOLORS/East News, Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News

Antoni Królikowski został niedawno zatrzymany przez policję pod zarzutem posiadania narkotyków. Kolejną aferę związaną z byłym partnerem miała już skomentować Joanna Opozda, a internauci szybko dopatrzyli się w jej aktywności na mediach społecznościowych drobnej złośliwości. Aktorka zdaje się jednak niewiele robić sobie z poczynań ojca jej syna i świetnie się bawi, podsycając inne plotki. Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie prosto z wanny, które zwróciło szczególną uwagę Remigiusza Mroza. Gwiazdy od dłuższego czasu są podejrzewani o romans.

Redakcja poleca

Joanna Opozda ma romans z Remigiuszem Mrozem? „Bardzo do siebie pasują”

Na profilu aktorki znalazła się fotografia, na której Joanna świetnie bawi się w wannie wypełnionej kolorowymi piłeczkami. Remigiusz nie mógł przejść obojętnie obok nowej publikacji gwiazdy i pokusił się o pozostawienie komentarza pod zdjęciem. Pisarz po raz kolejny podsycił plotki o ich zażyłej relacji.

- Skomentowałbym, ale nie chcę wywoływać skandalu - napisał nieśmiało i pobudził fanów Opozdy do wzmożonej aktywności.

Internauci masowo zaczęli reagować na stonowaną wypowiedź Mroza.

- Akurat takie skandale są mile widziane.

- Jesteśmy głodni skandalu.

- Skandalem byłoby, gdyby taka kobieta nie była adorowana.

- Państwo bardzo pasują do siebie, proszę pomyśleć o tym - kibicowali artystom w komentarzach.

Jedna z komentujących pokusiła się nawet o przytyk wymierzony w byłego partnera Joanny.

- Asi by się przydał ktoś taki stateczny jak Pan, a nie jakiś chłystek w krótkich spodenkach - skrytykowała Królikowskiego fanka Opozdy. Aktorka pokusiła się jednak jedynie na przesłanie pisarzowi buziaka, pozostawiając całuśną emoji w komentarzu.

To nie pierwszy raz, kiedy Remigiusz Mróz i Joanna Opozda żartują sobie z medialnych doniesień o ich romansie. Niedawno ogłosili, że są w „związku”. Myślicie, że coś rzeczywiście jest na rzeczy? A może tylko wyśmiewają plotki i w ten sposób prowokują kolejne publikacje internetowych portali?