Obserwuj w Google News

Joanna Opozda wyśmiała zatrzymanie Antka Królikowskiego? Pokazała wymowne nagranie

Maciej Friedrich
2 min. czytania
19.02.2023 11:36
Zareaguj Reakcja

Antoni Królikowski został zatrzymany przez policję, która miała wykryć w jego organizmie obecność narkotyków. Joanna Opozda opublikowała w sieci nagranie, które może być złośliwym komentarzem do nieprzyjemnej sytuacji z udziałem Antka.

Joanna Opozda / Antoni Królikowski
fot. screen: Instagram @asiaopozda / antek.krolikowski

Antoni Królikowski wydał oświadczenie po tym, jak został zatrzymany przez policję. W sobotę 18 lutego 2023 roku aktor miał zostać zbadany przez funkcjonariuszy narkotestem, który wykazał obecność w jego organizmie narkotyków.

- O godzinie 16:40 funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego dokonali kontroli mężczyzny siedzącego w samochodzie marki audi. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna jest trzeźwy, natomiast wykonany przez nich test narkotykowy wskazał, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających - cytowała słowa Bartłomieja Śniadały z Komendy Stołecznej Policji "Gazeta Wyborcza".

Aktor tłumaczy, że korzysta z leczniczej marihuany, ponieważ choruje na stwardnienie rozsiane. Poinformował także, że został zatrzymany, kiedy jechał do domu Joanny Opozdy, żeby odwiedzić synka. Aktorka opublikowała w sieci nagranie, które wiele osób uznało za złośliwy komentarz do sprawy z udziałem Królikowskiego.

Joanna Opozda złośliwie skomentowała zatrzymanie Antka Królikowskiego?

Po tym, jak informacja o zatrzymaniu "znanego aktora" pojawiła się w mediach, Joanna Opozda na swoim Instastory opublikowała fragment filmu "Joker". Kultowy antybohater występuje w niej w garniturze i charakterystycznym makijażu klauna. Internauci natychmiast powiązali aktywność Joanny w sieci z zatrzymaniem jej byłego ukochanego. Przypomnijmy, że aktorka wielokrotnie pozwalała sobie na złośliwości pod adresem ojca swojego synka. W jednym z postów porównała się nawet do Shakiry.

Joanna Opozda po raz kolejny atakuje Antoniego Królikowskiego? Konflikt aktorskiego małżeństwa

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się w sierpniu 2021 roku, ale ich sielanka nie trwała długo. W lutym 2022 na świat przyszedł ich synek Vincent, ale Antek miał już wtedy układać sobie życie z nową partnerką. Na aktora spadła fala krytyki, przez którą czasowo wycofał się z mediów. Z kolei w 2023 pojawiły się informacje o sądowej batalii małżonków. Królikowski miał uchylać się od płacenia alimentów.

Post Joanny Opozdy
fot. screen: Instagram @asiaopozda
Post Antoniego Króikowskiego
fot. screen: Instagram @antek.krolikowski